Apple

Blíži sa koniec iPhonov? Apple vraj uvažuje nad novým pomenovaním prichádzajúcich iPhonov

Zdá sa, že sa spoločnosť Apple bude snažiť v nasledujúcich mesiacoch vo svojom portfóliu urobiť ďalšie „čistenie“ a tentokrát si jablčná spoločnosť posvieti na iPhony. Analytik spoločnosti Guggenhein tvrdí, že sa Apple chystá zaviesť jednoduchšie označovanie iPhonov. Analytik zároveň informuje, že k zmene označovania by mohlo dôjsť už v tomto roku. Apple chce údajne prísť s novým označením pri nástupcoch iPhonu 8 a 8 Plus, pričom iPhone X si bude aj naďalej držať svoje špecifické značenie, ktoré zároveň tento model výrazne odlišuje a posúva vyššie.

iPhone už len ako „iPhone“?

Zmena označovania zariadení nie je pre spoločnosť Apple nič nové. Spoločnosť už totiž nedávno zmenila označovanie iPadov, ktoré bolo z dlhodobého hľadiska pre zmenu označovania už aj v minulosti chaotické. Teraz máme iPad označený ako iPad a jeho modelový rok alebo iPad Pro a modelový rok.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Analytik zároveň vo svojej správe uvádza, že je veľmi nepravdepodobné, že by v tomto roku došlo k nejakému výraznému zvýšeniu predaja iPhonov ma trhu. Dnešným problémom je totiž preplnený trh so smartfónmi a pravdepodobne sa len bude Apple snažiť si aj naďalej udržiavať výnosy z predaja.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: unsplash.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close