Toto je jedna z najdostupnejších bezpečnostných kamier s funkciou živého prenosu obrazu a detekcie pohybu

bezpecnostna kamera_3-min
Zdroj: produktová fotografia

Ak by si chcel vybavenie svojej domácnosti rozšíriť o bezpečnostnú kameru tak teraz máš na to skvelú príležitosť. Vďaka spolupráci so zahraničným portálom Cafago.com ti prinášame akciovú ponuku, ktorej len ťažko povieš nie.

Bezpečnostná kamera PS: nezabuni na kupón „UU790“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kamera nižšie ponúka viacero užitočných funkcionalít. Okrem natáčania videí v HD rozlíšení (1280 x 720) bodov pri 25fp či možnosti fotografovania ponúka aj aditívne funkcie.

bezpecnostna kamera_2-min
Zdroj: produktová fotografia

Kamera umožňuje napríklad aktívnu komunikáciu medzi sledovaným objektom a pozorovateľom. Disponuje totiž vstavaným mikrofónom. Ďalej sa chváli širokými pozorovacími uhlami. Disponuje totiž kĺbikmi, ktoré sú schopné sa otáčať v horizontálnej polohe do 355 stupňov a vo vertikálnej do 100 stupňov.Nechýba samozrejme ani podpora aplikácie, ktorá umožňuje aktívne ovládanie.

bezpecnostna kamera_3-min
Zdroj: produktová fotografia

Mnohých určite poteší aj funkcia alarmu, resp. notifikácií pri zaregistrovaní pohybu. Kamera totiž podporuje funkciu Motion Detection, teda detekcie zmien polohy objektov. Čerešničkou na torte je podpora nočného videnia.

bezpecnostna kamera_4-min
Zdroj: produktová fotografia

Prejdime teraz k cene. Aktuálne kamera sa predáva v akciovej ponuke za viac ako 20€ pričom za podmienky využitia kupónu „UU790“ cenu zrazíte na 14.99€.

bezpecnostna kamera kupon-min
Zdroj: vlastný

Bezpečnostná kamera PS: nezabuni na kupón „UU790“

Zdroj: vlastný, TS, produktové fotografie

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre