Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Bezdrôtové slúchadlá Honor FlyPods Lite – momentálne dostupné v neuveriteľnej 30 % zľave

Aktuálnu zľavu na e-shope Cafago.com jednoducho nesmieš zmeškať

Ďalší cenový trhák je tu! Tentokrát padla šťastena na jedny z najštýlovejších bezdrôtových slúchadiel, ktoré sú aktuálne dostupné na trhu. Slúchadlá Honor FlyPods Lite môžeš totižto aktuálne mať už za 49,99 eur s dopravou zdarma. Určite treba spomenúť, že tieto slúchadlá sú v našich končinách dostupné za zhruba 70 eur, čiže úspora určite nebude malá. 

Slúchadlá Honor FlyPods Lite nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kvalitný priestorový zvuk

honor flypods lite 2_opt
Zdroj: Honor

So slúchadlami Honor FlyPods Lite zažiješ naozajstný hudobný priestorový koncert. V spojení s naozaj skvelou ergonómiou v ušiach je hudobný zážitok naozaj impozantný. Skvelý čistý zvuk je pritom zabezpečený aj v naozaj rušných situáciách a to vďaka pokročilému systému eliminácie okolitých zvukov. 

Dotykové ovládanie

huawei honor flypods 1_opt
Zdroj: Honor

Na ovládanie slúchadiel sa nemusíte učiť žiadne špeciálne gestá, či hľadať skryté tlačidlá. Na ich spustenie a ďalšie ovládanie stačí iba poťukať po slúchadle. Skvelou funkciou, ktorú určite oceníte, je aj automatické zapnutie / vypnutie vďaka zabudovanému senzoru. 

Neobmedzujte sa pri športovaní, či zlom počasí

honor flypods lite 3_opt
Zdroj: Honor

So slúchadlami Honor FlyPods Lite sa obmedzovať nijako nemusíte. Vďaka vynikajúcemu ergonomickému dizajnu a krytím IP54, môžete nosiť slúchadlá aj počas vašich športových aktivít, či pri prechádzke v zlom počasí. 

Skvelá výdrž batérie

honor flypods lite 4_opt
Zdroj: Honor

Slúchadlá Honor FlyPods Lite sú vybavené pomerne veľkou zabudovanou batériou, ktorá zabezpečuje ich chod po dobu až 3 hodín. Vďaka špeciálnemu nabíjaciemu boxu ale predĺžite ich životnosť až na neuveriteľných 12 hodín. Pre nabitie slúchadiel ale nemusíte čakať dlhé hodiny. Ak si vystačíte s 90 minútovou výdržou, stačí slúchadlá vložiť do nabíjacieho boxu iba na 15 minút!

Slúchadlá má momentálne v akciovej ponuke zahraničný e-shop Cafago.com, ktorý ich ponúka za naozaj vynikajúcich 49,99 eur s dopravou zdarma. PS: slúchadlá stoja na slovenských e-shopoch až o 20 eur viac. 

Akciovú ponuku na slúchadlá Honor FlyPods Lite nájdeš tu

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close