Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Bezdrôtová nabíjačka so zabudovaným nočným svetlom od Xiaomi – lacný gadget, ktorý musíš mať

Ak vlastníš smartfón, ktorý podporuje bezdrôtové nabíjanie, určite siahni to tomto skvelom a praktickom gadgete od Xiaomi

Hľadáš ideálnu bezdrôtovú nabíjačku do svojej spálne, no nechceš si zbytočne zaberať miesto na tvojom nočnom stolíku? Čo tak siahnuť po praktickom riešení vo forme bezdrôtovej nabíjačky so zabudovaným inteligentným svietidlom od Xiaomi, ktoré si môžeš momentálne kúpiť už za 28,89 eur s bezplatným doručením?

Bezdrôtovú nabíjačku a LED svietidlo v jednom od Xiaomi nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Bezdrôtová nabíjačka a nočné svietidlo v jednom

Spoločnosť Xiaomi prináša na trh ďalší zaujímavý gadget, ktorý by si rozhodne nemal prehliadnuť. Bezdrôtová nabíjačka Xiaomi Huizuo Night Light so zabudovaným nočným svetlom spája možnosť pohodlného nabíjania bez akýchkoľvek káblov, pričom zároveň disponuje prenosným nočným svietidlom, ktoré môžeš používať aj mimo samotnej nabíjačky. 

xiaomi nocna lampa a nabijacka v jednom
Zdroj: Cafago
  • Silnou stránkou tejto bezdrôtovej nabíjačky je simplistický a tenký biely dizajn, ktorý sa hodí do naozaj akéhokoľvek prostredia. 
  • LED svietidlo s výkonom 1W a teplým odtieňom 300K vydrží na jedno nabitie mimo nabíjacej stanice až 2 hodiny pri najsilnejšom jase, pričom pri najnižšom jase vydrží až skvelým 30 hodín. 
  • Bezdrôtový nabíjací výkon na úrovni 18W umožňuje nabíjanie takmer akéhokoľvek zariadenia s podporou bezdrôtového nabíjania (celý zoznam podporovaných smartfónov nájdete nižšie).
  • Automatická detekcia cudzích kovových objektov položených na nabíjačku zaručuje bezpečný chod. 
  • Zabudovaný Micro-USB port pre nabíjanie ďalších zariadení, ktoré napríklad nepodporujú bezdrôtové nabíjanie. 
xiaomi nocna lampa a nabijacka v jednom 3
Zdroj: Cafago

Bezdrôtovú nabíjačku a LED svietidlo v jednom od Xiaomi nájdeš na Cafago.com

Bezdrôtovú nabíjačku so zabudovaným LED svietidlom od spoločnosti Xiaomi nájdete v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com už za skvelých 28,89 eur pri využití špeciálneho zľavového kupónu „CC2609“. Tradične, za dopravu nezaplatíte ani cent navyše. 

xiaomi nocna lampa a nabijacka v jednom zoznam podporovanych smartfonov
Zdroj: Cafago
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close