Šialene! Táto FHD kamera do auta stojí menej ako 14€

Anytek-X28-Dash-Cam-1080P-FHD-Car-DVR kamera do auta
Zdroj: produktová fotografia

Pomaly, ale isto sa auto kamera stáva “povinnou” výbavou každého vozidla. Predsa len na ceste jazdí čoraz viac “šialencov” a mať dôkaz z cesty určite nie je na zahodenie. O to viac nás teší, že Vám môžeme dať do pozornosti túto auto kameru, ktorá síce nie je od najznámejšie výrobcu, ale o to je zaujímavejšou.

Kamera nižšie sa radí aktuálne do kategórie dostupnejších a to vďaka prebiehajúcej akcii v podobe takmer 50% zľavy. Dostupná za cenu menej ako 14€ bude niekoľko najbližších dní. Zaujímavosťou však je, že aj napriek takto nízkej cene patrí medzi kamery s lepšími špecifikáciami. Veď posúďte sami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
FHD kamera do auta
Zdroj: produktová fotografia

Kamera ponúka možnosť nahrávania videí až do kvality 1080p pri 30 fps (obrázkov za sekundu). Záznam videa je následne vyhotovený vo formáte AVI, ktorý patrí medzi najrozšírenejšie.

FHD kamera do auta_2
Zdroj: produktová fotografia

Kamera ponúka internú pamäť pre 11 minút nahrávania videí (1GB) preto určite odporúčame dokúpenie pamäťovej karty, ktorú kamera podporuje do kapacity 32GB.  Kamera dokáže zaznamenať video do uhla 150° čo z nej robí jednu z najdostupnejších kamier so širokouhlým záberom.

Ak Vás kamera zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre