ATOMSTACK A5 20W – cenovo dostupný gravírovací stroj vhodný aj pre úplných začiatočníkov

3D tlač už nie je jedinou domácou zábavkou pre všetkých kutilov. Laserové gravírovanie ide do popredia aj kvôli skvelej cenovej dostupnosti.

atomstack a5
Zdroj: TomTop

Laserové gravírovanie si takmer určite obľúbia všetci domáci kutilovia, ktorých v posledných mesiacoch či rokoch nadchol svet 3D tlače. Možnosť vytvárania vlastných projektov, či individuálna úprava už existujúcich pomocou laserového gravírovania určite stojí za pozornosť každého domáceho kutila. Našťastie, ponorenie sa aj do tohto „sveta“ si nevyžaduje tak obrovskú finančnú investíciu, ako pri zrode prvých domácich 3D tlačiarní. Jednu z najdostupnejších domácich laserových gravírovačiek ATOMSTACK A5 s výkonom 20W totižto s kupónom „TTLEA“ kúpiš už za 159,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu.

ATOMSTACK A5 za skvelých 159,99 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Gravírovanie pomocou laseru v domácich podmienkach

Gravírovačka ATOMSTACK A5 celokovovú konštrukciu, ktorá zabezpečuje dostatočnú pevnosť a presnosť počas gravírovania. Jej veľkou výhodou je však to, že ju je možné zložiť behom pár desiatok minút. Celá gravírovačka je totižto dodávaná ako väčšina 3D tlačiarní vo forme skladačky.

atomstack a5 2
Zdroj: TomTop

Ako väčšina domácich gravírovačiek, aj ATOMSTACK A5 umožňuje nie len jednoduché gravírovanie vhodných objektov pomocou silného laseru, ale zároveň aj rezanie rôznych materiálov. Gravírovačka je pritom kompatibilná s väčšinou bežne používaných gravírovacích softvérov ako LaserGRBL, či LightBurn.

atomstack a5 konstrukcia
Zdroj: TomTop

ATOMSTACK A5 je určená na gravírovanie plochých predmetov, respektíve nízkych predmetov s maximálnymi rozmermi 410 x 400 mm. Gravírovať, respektíve rezať je možné do najrôznejších materiálov ako drevo, bambus, lepenka, plast, textílie a omnoho viac. Domáci kutili sa tak môžu realizovať pri projektoch s takmer akýmkoľvek povrchom.

atomstack a5 konstrukcia
Zdroj: TomTop

Pre tých viac ostražitých používateľov je určite dôležitá ochrana pred samotným laserom, ktorý v prípade zlého zaobchádzania môže poškodiť zrak alebo spôsobiť požiar. Tento problém je vyriešený pokročilým ochranným krytom na laserovej hlave, ktorý filtruje až 97% UV žiarenia. Pri používaní gravírovačky tak nemusíte nosiť okuliare, ktoré sú zväčša vynútenou investíciou. Výrobca myslel aj na prípad, keď dôjde ku poškodeniu hlavy alebo ku zaseknutiu. V takom prípade dôjde ku automatickému vypnutiu laseru, aby sa predišlo prípadnému vznieteniu používaného materiálu. 

ATOMSTACK A5 za skvelých 159,99 eur nájdeš na TomTop.com

Laserovú gravírovačku ATOMSTACK A5 aktuálne nájdete v skvelej ponuke za 159,99 eur s kupónom „TTLEA“ na e-shope TomTop.com. Poteší nie len samotná cena, ale i bezplatná doprava z nemeckého skladu bez poplatkov ako clo či DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre