APLIKÁCIE A HRYApple

Apple vydal nový iOS 11.4, ktorý trpí vážnou chybou. Užívatelia sa sťažujú na problémy s batériou!

Jablčná spoločnosť ešte koncom minulého mesiaca vydala novú systémovú aktualizáciu iOS 11.4. Tá mala ponúknuť niekoľko nových funkcií a zmien, ale zdá sa, že priniesla aj jednu vážnu chybu, ktorá sa týka samotnej výdrže iPhonov. Veľké množstvo používateľov systému iOS 11.4 sa sťažuje na veľmi slabú výdrž batérie.

Na oficiálnej Apple podpore existuje niekoľko vlákien, kde sa ľudia sťažujú na veľmi nízku výdrž batérie po prejdení na najnovší iOS 11.4. Niektorým užívateľom dokonca batéria poklesne z 50 % na 20 % už za pár minút, čo robí z iPhonu doslova nepoužiteľné zariadenie. Túto chybu chceli odstrániť už aj samotní užívatelia jablčných zariadení a niektorým sa dokonca podarilo zmierniť radikálne vybíjanie batérie tým, že si vo Wi-Fi sieťach nastavili využívanie len 2,4 GHz siete a nie 5 GHz.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Apple zatiaľ chybu neodstránil a iOS 11.4 výrazne znižuje výdrž batérie iPhonov

Viacerým používateľom sa bohužiaľ problém s batériou nepodarilo odstrániť. Teraz sú tak odkázaní buď prejsť na predošlú systémovú verziu, teda na systém iOS 11.3.1, alebo čakať na vydanie novej systémovej aktualizácie, ktorou by spoločnosť Apple nepríjemnú chybu s batériou mohla odstrániť.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: unsplash.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close