APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Aplikácia Fotografie pre Windows 10 dostáva veľkú aktualizáciu

Microsoft pred pár dňami vypustil ďalšiu parádnu aktualizáciu pre aplikáciu Fotografie. Prináša množstvo nových funkcii a príjemných vylepšení. Aktualizácia aplikácie Fotografie pre Windows 10 je dostupná už teraz.

Prvé vylepšenie prichádza hneď po spustení aplikácie. Rozmiestnenie fotografií a obrázkov v okne Kolekcie je oveľa prehľadnejšie, keďže si môžete jednoducho vybrať z troch rozmiestnení dlaždíc s náhľadmi obrázkov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: vlastný

Ďalšou novinkou je možnosť približovať a vzďaľovať obrázky pomocou kolečka na myši. Novú možnosť môžete aktivovať priamo v Nastaveniach aplikácie Fotografie. Síce sa jedná o úplne banálne vylepšenie, no táto možnosť sa doteraz v aplikácii nenachádzala. Približovanie obrázkov pomocou lupy je niekedy naozaj otravné a túto zmenu uvíta asi každý.

Do aplikácie konečne zavítala možnosť jednoducho editovať a strihať videá. Samozrejme, nečakajte zázraky, no na jednoduché odstrihnutie videa úplne postačuje. Spolu s editovaním prišla aj možnosť písať a kresliť priamo do videa pomocou Windows Ink.

Zdroj: vlastný

Vylepšené je aj editovanie fotografií a obrázkov. Editovanie dostáva trošku odlišné ale prehľadnejšie rozhranie. Taktiež boli pridané aj nové filtre a niektoré editovacie prvky vyzerajú viac „profesionálne“. Samozrejmosťou je odstránenie a opravenie veľkého množstva bugov a rozličných chýb, ktoré sa v aplikácii nachádzali.

Aktualizácia je zatiaľ dostupná pre „klasických“ používateľov (Production ring). Insideri a používatelia operačného systému Windows 10 Mobile si na túto aktualizáciu budú musieť ešte chvíľu počkať.

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close