APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aplikácia 1Password konečne prichádza aj s rozšírením pre prehliadač Microsoft Edge

Pred necelým rokom nám Microsoft priniesol prvé správy o tom, že vývojári aplikácie 1Password, onedlho prinesú aj rozšírenie pre natívny prehliadač operačného systému Windows 10. Nakoniec to nebola iba chvíľka ako Microsoft sľuboval, no rozšírenie je konečne dostupné v obchode Microsoft Store.

Zdroj: Microsoft Store

Rozšírenie od štúdia AgileBits sa do obchodu Microsoft Store dostalo len pred pár hodinami. Pre správne pracovanie rozšírenia si ale musíte stiahnuť aj klasickú desktopovú aplikáciu 1Password. Po nainštalovaní aplikácie aj samotného rozšírenia budete môcť rýchlo a jednoducho ukladať Vaše heslá a vďaka tomu ušetriť veľa času pri vypĺňaní hesiel, kreditných kárt a osobných údajov. O zabezpečenie sa samozrejme starať nemusíte, keďže aplikácia všetky údaje dôkladne šifruje, podobne ako LastPass a iné konkurenčné aplikácie. Samozrejme vďaka aplikácii a samotnému rozšíreniu dokážete vytvárať tie najbezpečnejšie a najsilnejšie heslá pre všetky Vaše účty na každej stránke, v aplikácii alebo v iných službách.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Microsoft Store

Pokiaľ si chcete stiahnuť rozšírenie 1Passsword pre prehliadač Microsoft Edge, použite tlačidlo nižšie. Pre úplne správne pracovanie rozšírenia budete potrebovať už vyššie spomínanú desktopovú aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť z tejto stránky.

1Password
1Password
Developer: AgileBits Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close