SpravodajstvoXiaomi

AnTuTu: Xiaomi je kráľom výkonnosti smartfónov strednej triedy. Má 6 telefónov medzi TOP 10

V kategórii smartfónov strednej triedy dominuje spoločnosť Xiaomi. Medzi 10 najvýkonnejšími smartfónmi má až 6 zástupcov.

Keď príde reč na smartfóny, tak v mnohých oblastiach Xiaomi je ďaleko pred konkurenciou. Obzvlášť v prípade pomeru cena : výkon. Spoločnosť AnTuTu zverejnila rebríček 10-najvýkonnejších smartfónov v kategórii vlajkových lodí a smartfónov strednej triedy. Spoločnosti Xiaomi sa obzvlášť darilo v rámci kategórie smartfónov strednej triedy, kde je jednoznačne dominantným hráčom. Ešte predtým, ako prejdeme k spomínanej kategórii, tak nižšie si môžete pozrieť tie najvýkonnejšie smartfóny z kategórie prémiových smartfónov.

AnTuTu_10 najvykonnejsich smartfonov na trhu
Zdroj: AnTuTu

Poďme sa teraz pozrieť na kategóriu smartfónov strednej triedy, v ktorej jednoznačne dominujúcou je značka Xiaomi spolu s dcérskymi spoločnosťami. Ako môžete nižšie vidieť, tak víťazom tejto kategórie je zariadenia Redmi Note 8 Pro, ktoré dosiahlo 290-tisíc bodov. Za ním nasleduje Xiaomi Mi Note 10 a Mi 9T. V rámci prvej desiatky nájdeme ešte smartfóny Xiaomi Mi 9 SE, Mi 9 Lite a Redmi Note 7 Pro.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
AnTuTu_najvykonnejsi smartfon strednej triedy
Zdroj: AnTuTu

Na to, aby zariadenia boli zaradené do celkového hodnotenia, tak museli byť testované minimálne 1 000-krát. Výsledné skóre nie je najvyšším dosiahnutým výsledkom, ale priemerným skóre všetkých testovaných smartfónov daného modelu. Rebríček je zostavený zo zariadení, ktoré sú dostupné len na globálnom trhu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close