SpravodajstvoXiaomi

Animácia rýchleho nabíjania v Xiaomi telefónoch sa zmení. Pozrite sa, ako bude vyzerať

Xiaomi prekope vzhľad animácie rýchleho nabíjania. Odstráni známu hlášku „My Turbo Charge“, ktorú nahradí užitočnou informáciou.

Technológia rýchleho nabíjania je jednou z hlavných technológií, na ktoré Xiaomi kladie veľký dôraz. Môžeme povedať, že Xiaomi túto technológiu spopularizovala natoľko, že určuje čo je a čo nie je štandard naprieč rôznymi cenovými kategóriami smartfónov.

Najnovšie sa do pozornosti dostáva notoricky známa animácia rýchleho nabíjania, s ktorou sa bezpochyby stretol každý používateľ Xiaomi smartfónu. Tá podľa správ známej Xiaomi komunity, XIAOMIUI, bude prekopanou. Otázkou je, či k lepšiemu, alebo k horšiemu. Posúdenie necháme na vás.

Takto bude prekopaná animácia rýchleho nabíjania

Ako môžete vidieť na snímke nižšie, tak XIAOMIUI komunita poukazuje na to, že hoci štýl animácie bol zachovaný, tak efekt osvetlenia naokolo je širší s väčším efektom „elektriny“ a zároveň výraznejšia i informácia o výkone nabíjania. Rovnako treba povedať, že zmizol i indikátor „My Turbo Charge“. Vďaka informácií o výkone nabíjania budeme tak vedieť, či náš smartfón dosahuje najvyššiu možnú rýchlosť nabíjania akú podporuje, alebo nie.

Nova animacia rychleho nabijania_xiaomi
Zdroj: XIAOMIUI

V závere treba dodať, že nová animácia bola (zatiaľ) sprístupnenou v rámci najnovšej čínskej BETA verzie MIUI. Predpokladáme však, že animácia bude dostupnou spolu uvoľnením nadstavby MIUI 13 pre všetkých. Predstavenie nadstavby sa očakáva ešte v priebehu tohto roka.

Tak či onak, ako sa vám pozdáva nová animácia rýchleho nabíjania, ide podľa vás o krok dopredu, alebo dozadu? Dajte nám vedieť nižšie váš názor.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close