ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Pozrite sa, ako si môžete na uzamknutú obrazovku vášho Androidu vložiť pripomienku, prípadne inú poznámku

S aplikáciou LokLok už nezabudnete na svoje povinnosti

Častokrát vám prinášame tipy na aplikácie, aby ste mohli fungovať efektívnejšie. Dnes sme vám dali napríklad do pozornosti 5 aplikácií, ktoré sme vám v minulosti odporučili, a ktoré zároveň používame aktívne aj my. Tentokrát vám však prinášame tip na aplikáciu, ktorá svojim nápadom a jednoduchosťou, rovnako vyčnieva nad konkurenciou.

Určite sa vám už stalo, že ste mali dačo spraviť a aj ste si to zapísali, ale zabudli ste na to. Prípadne ste si povedali, že si to zapamätáte, ale… Práve na tento problém reaguje šikovná aplikácia LokLok.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zapíšte si dôležité udalosti na obrazovku uzamknutia

Kde si najlepšie môžete zanechať poznámku, že dačo treba spraviť, aby ste si ju neskôr všimli? No predsa na obrazovke uzamknutia smartfónu, na ktorú sa väčšina z nás pozerá niekoľkokrát denne v pravidelných intervaloch. Za týmto účelom vám skvelo poslúži aplikácia LokLok, ktorá je dostupná prostredníctvom obchodu Google Play kompletne zadarmo.

LokLok: Draw on a Lock Screen
LokLok: Draw on a Lock Screen
Developer: Impossible
Price: Free+

Po stiahnutí aplikácií a zapnutí funkcie, využívanie aplikácie je veľmi jednoduché. Na uzamknutej obrazovke, potom ako ju rozsvietite, vám postačí spraviť dvojklik. Následne sa vám otvorí plocha, do ktorej budete môcť vložiť text – buď zadáte text cez funkciu jeho vloženia, alebo môžete využiť za týmto účelom váš prst, ktorý vám poslúži ako pero.

Aplikáciu určite odporúčame vyskúšať. Ide o vcelku jednoduchý a šikovný spôsob, ako nezabudnúť na neodkladné povinnosti, ktoré máte pred sebou.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close