Amazfit GTR a GTS dostávajú novú funkciu. Využijete ju?

Amazfit GTS a GTR dostávajú funkciu, ktorá dokáže merať kvalitu sporadického spánku, ktorý presiahne 20 minút

Xiaomi Amazfit GTS_rozhranie ikony
Zdroj: Vosveteit.sk

Populárne modely chytrých hodiniek Amazfit GTR a GTS dostávajú aktualizáciu softwaru, ktorá prináša okrem bežných opráv chýb a vylepšení stability chodu systému aj novú funkciu. Konkrétne ide o možnosť sledovania sporadického spánku v priebehu dňa, ktorý presiahne 20 minút. Na tému upozorňuje portál Tinzenhelp.com.

Funkcia sporadického spánku

Sledovanie spánku nie je pre spomínané hodinky niečím novým. Doteraz pomocou chytrých hodiniek ste mohli sledovať nočný spánok, pričom na základe dát získaných prostredníctvom hodiniek, dochádzalo k vyhodnoteniu kvality spánku. Či ste mali napríklad ľahký, hlboký spánok a podobne. Funkcia sporadického spánku však chýbala. Hodinky tak získali funkciu, ktorá umožňuje monitorovať krátky spánok počas dňa, ktorý presiahne 20 minút.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Na to, aby funkcia bola aktívnou, tak používateľ nemusí robiť nič. Stačí, ak hodinky bude nosiť na ruke. Následne v rozhraní aplikácie uvidí analýzu kvality tohto spánku. Portál píše, že verzia softwaru, v ktorej funkcia je dostupnou je 1.3.5.77 (Amazfit GTR), resp. 0.0.9.12 (Amazfit GTS).

GTS a GTR podpora sporadickeho spanku
Zdroj: tizenhelp.com

Portál zároveň dodáva, že aktualizácia je dostupná pomocou verzie aplikácie Amazfit 4.5.3. Zároveň treba povedať, že aktualizácia je uvoľňovaná priebežne pre jednotlivé regióny. Znamená to, že ak ju ešte neevidujete vo svojich chytrých hodinkách, tak je to otázka najviac niekoľkých dní, kým ju budete mať dostupnú.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre