Aktualizujte si váš Windows: Licenciu pre Windows 10 môžete počas jarného výpredaja získať už za 7,24€!

Neprehliadnite aktuálnu ponuku na Windows 10, či kancelársky balíček Office, ušetriť môžete desiatky €. Pozrite sa na túto ponuku!

Godeal24_jarny vypredaj
Zdroj: Godeal24

Windows 10 je aj naďalej živým operačným systémom, ktorý je zo strany Microsoftu pravidelne aktualizovaný. Nie v tak dávnej minulosti dostal väčšiu aktualizáciu, ktorá so sebou priniesla viacero zmien. Z pohľadu používateľov tou najvýznamnejšou bolo pravdepodobne nové rozhranie vo vyhľadávacom rozhraní. Popri úprave vzhľadu pribudla napríklad aj funkcia, prostredníctvom ktorej dochádza k zobrazeniu správ a ďalších informácií. V prípade podnikových zákazníkov, dochádza aj k zobrazeniu relevantných ľudí, či súborov. Táto aktualizácia zároveň upravuje logiku rozširovania upozornení a možnosti interagovania s nimi.

Ako môžete kúpiť originálny Windows alebo Office?

Ak chcete ušetriť pri kúpe originálneho operačného systému Windows, prípadne pri kúpe MS Office, tak práve teraz prišla správna chvíľa. Práve teraz prebieha veľký veľkonočný výpredaj na Godeal24, prostredníctvom ktorého môžete Windows 10 kúpiť už za 7,24€! V ponuke je rovnako aj kancelársky balíček Office Professional 2021, ktorého oficiálna cena je niekoľko stoviek, teraz ho však môžete mať už za 30,22€! Ušetriť môžete viac ako 200€! Mimochodom, ide o trvalú licenciu čo znamená, že potom, ako si produkt raz zakúpite, tak už nebudete platiť neskôr žiadne ďalšie poplatky. Godeal24, predajca softvéru, rovnako predáva aj ďalší originálny softvér, ide o rôzne nástroje pre počítač, ako je napríklad Ashampoo PDF Pro 3, MacBooster 8 Lifetime Subscription a množstvo ďalšieho obslužného softvéru.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Godeal24_jarny vypredaj
Zdroj: Godeal24

Jarný výpredaj! Najnižšia cena po obmedzený čas!

Ušetrite z pôvodnej ceny až 62%! Windows 10 a Office môžete s kupónom SGO62 výrazne lacnejšie

Ušetrite až do 50% z ceny Windowsu! Použite kupón SGO50

Ďalší softvér, ktorý využijete pri každodennej práci s počítačom. Nezabudnite na kupón SGO62

Godeal24_jarny vypredaj_softver
Zdroj: Godeal24

Ďalšie nástroje pre váš počítač za najlepšie ceny

A ďalšie nástroje>>>

Čo je to OEM licencia? Prečo OEM?

Mnoho ľudí je nadšených z nízkych cien na Godeal24, otázkou však zostáva, prečo je cena tak nízkou? Prípadne sa pýtajú, je to skutočne možné? Môžete byť v kľude pretože ponuka obchodu je reálna a Godeal24 predáva OEM licencie.

Ide o licencie, ktoré sa zvyčajne predávajú výrobcom počítačov, aby si mohli Windows kúpiť lacnejšie a nainštalovať do svojich masovo vyrábaných počítačov. Nevýhodou OEM licencie je, že je zvyčajne viazaná na základnú dosku, takže po aktivácii je ťažké preniesť licenciu na iné PC.

Našťastie Godeal24 predáva svoje OEM licencie tak lacno, že ak presuniete svoj počítač alebo potrebujete inú licenciu, môžete si kúpiť ďalšiu kópiu a stále je to lacnejšie ako platiť maloobchodnú cenu. Godeal24 neposkytuje len dobré produkty, ale aj popredajný servis. Pokiaľ si kúpite produkty v Godeal24, môžete si tiež užívať doživotný popredajný servis! Kontaktný e-mail: service@godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre