ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Ako odstrániť z fotografie nechcené objekty a osoby? Vyskúšajte túto šikovnú aplikáciu

Ako odstrániť z fotografie nechcené objekty a osoby? Pomocou tejto aplikácie môžete odstrániť ako ľudí tak aj objekty z fotografií

Určite to poznáte, do záberu Vám niekto vbehne alebo ste na rušnom mieste kde jednoducho je priam nemožné vytvoriť fotografiu bez cudzích osôb či nechcených objektov. My sme sa s týmto problémom stretli desiatky krát, a práve preto Vám prinášame tip na šikovnú aplikáciu Remove Unwanted Content, ktorá je dostupná v obchode bezodplatne.

Ako z fotografie odstrániť ľudí či nechcené osoby

Aplikácia funguje na jednoduchom princípe. Po jej otvorení zvoľte možnosť „Quick Remove“.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
odstranenie ludi a objektov z fotografie_1
Zdroj: VoSveteIT.sk

Následne z galérie obrázkov vyberte fotografiu, z ktorej chcete odstrániť nechcené objekty. My sme si na ilustráciu funkcionality aplikácie vybrali fotografiu nižšie.

odstranenie ludi a objektov z fotografie_2
Zdroj: VoSveteIT.sk

Z fotografie sme sa rozhodli odstrániť psíka. Kliknite teraz na QuickBrush a vyznačte objekt (v našom prípade psíka), ktorý chcete odstrániť. Objekt treba označiť celý, teda nie len po obvode, ale treba ho aj vyfarbiť.

odstranenie ludi a objektov z fotografie_3
Zdroj: VoSveteIT.sk

Následne ako označíte nechcený objekt tak počkajte niekoľko sekúnd. Z fotografie bude odstránený. Priestor, z ktorého objekt bol odstránený vyplnia pixely z okolia. Výslednú fotografiu si môžete pozrieť nižšie.

odstranenie ludi a objektov z fotografie_4
Zdroj: VoSveteIT.sk

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close