Akčná kamera s rozlíšením až 4K a WiFi iba za 25,99 eur? Číňania opäť dokazujú, že možné je naozaj všetko

4k akcna kamera uvodny_opt
Zdroj: Cafago

Dlhé letné dni sa pomaly ale isto blížia a spolu s nimi na nás vystrkujú rožky aj dovolenky pri mori. Prečo si ale svoje zážitky z dovolenky, či morského dna, nezachytiť v skvelom 4K rozlíšení na parádnu akčnú kameru? Akčné kamery s takýmto rozlíšením bežne stoja aj stovky eur, no vďaka momentálne prebiehajúcemu bleskovému výpredaju si môže akčnú 4K kameru kúpiť naozaj každý. 

Limitovanú akciu na túto 4K akčnú kameru nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Akčná kamera do akýchkoľvek podmienok

Táto akčná kamera zvládne naozaj všetko. Vďaka špeciálnemu vodotesnému obalu ju môžete používať nie len až do hĺbky 30 metrov pod hladinou mora, ale zároveň s ňou môžete pokúšať jej odolnosť pri pádoch, či nebezpečných akčných športoch. 

Skvelý obraz

Najväčšou prednosťou tejto kamery je určite výborný snímač so širokouhlým objektívom, ktorý umožňuje nahrávanie videa vo fantastickom 4K rozlíšení. Na výbornú kvalitu sa ale môžete spoľahnúť aj pri vytváraní fotografií, ktoré je možné zachytiť v rozlíšení 12MP, poprípade 8MP. 

4k akcna kamera 2_opt
Zdroj: Cafago

Výborná konektivita a ovládanie

Budúcich majiteľov určite poteší aj dvojica zabudovaných LCD displejov. Predný displej zobrazuje aktuálny režim nahrávania, rozlíšenie, a čas, pričom na zadnej strane si môžete vďaka väčšiemu displeju pozrieť, či zachytávate naozaj všetko pred vašimi očami. Z hľadiska pripojiteľnosti je na tom kamera taktiež výborne. Do telefónu si stačí stiahnuť aplikáciu a následne prepojiť smartfón s kamerou prostredníctvom WiFi. Vďaka tomu môžete sledovať nie len živé zábery priamo na kamere, ale poprípade niektoré zábery či fotografie rovno odstrániť. 

Dosť bolo rečí, poďme rovno na cenu. Akčnú kameru môžete aktuálne získať už za neuveriteľných 25,99 eur s dopravou zdarma. Ak máš o kameru záujem, určite sa poponáhľaj. Na sklade je iba limitovaný počet kusov. 

Limitovanú akciu na túto 4K akčnú kameru nájdeš na Cafago.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre