APLIKÁCIE A HRY

Aj malé krajiny dokážu v hernom priemysle urobiť dieru do sveta počítačových hier. SCUM hlási takmer 1 milión predaných kópií

V prvej polovici apríla tohto roku sme vám priniesli článok o hre SCUM, ktorá v tom čase bola dostupná vo verzii Pre-alpha. Inými slovami sa jednalo o prvotnú testovú fázu hry. Hra nás oslovila z viacerých uhlov pohľadu a to najmä nápadmi, ktoré sa v nej objavili.

Hra hoci na prvý pohľad pripomína klasickú Survival hru tak v skutočnosti je o niečo „bohatšia“. Príbeh hry totiž nie je len o tom vystrieľať čo najviac „zombíkov“ a tak postúpiť do ďalšieho levelu, ale ponúka (neobmedzené?) viacero možností ako má hra smerovať. Totiž hru budete hrať nie sám, ale s desiatkami ďalších hráčov, ktorých cieľ je rovnaký. Zároveň hra ponúka takmer neobmedzené množstvo prispôsobení až po banality typu úpravy vášho obydlia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hlavná myšlienka hry

Hlavná myšlienka je zameraná na opustenie ostrova. Vašou úlohou je spoločne s ďalšími hráčmi na ostrove spolupracovať, alebo ich pozabíjať a pokračovať v úlohe, ktorá je vašou jedinou prioritou. Nabrať dostatok skúseností, fyzických síl a zručností, ktoré vám pomôžu k úteku z ostrova. Avšak ako to býva cesta za útekom nie je jednoduchá. Musíte sa trápiť s bežnými vecami ako je napríklad smäd,hlad, fyzická kondícia a podobne.

Od toho ako sa budete starať o seba tak budete mať aj fyzické vlastnosti. Napríklad keď sa budete prejedať tak jednoducho priberiete a budete pomalší. Inými slovami ak budete určite úlohy flákať tak cesta z ostrva sa vám bude vzďaľovať.

Za hrou stojí herné štúdio z Chorvátska

Keď sa chce tak sa všetko dá. Za hrou stojí herné štúdio Gamepires, ktoré má korene v Chorvátsku. Aktuálne táto hra patrí medzi najpredávanejšie hry, chváli sa s viac ako 700000 predaných kópií čo z nej spravilo jednu z najpredávanejších hier na hernej platforme Steam.

Zdroj: slavorum.org

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close