Acer predstavil nový notebook Swift 5, nadupané herné notebooky Helios a herné desktopy Orion a Nitro

Zdroj: Windows Blogs

Spoločnosť Acer patrí medzi jedných z popredných výrobcov herných notebookov, počítačov a príslušenstva a svoje portfólio opäť obohacuje o nové prírastky. K rodine nových herných notebookov Helios a desktopom Orion a Nitro, sa pridáva aj klasický notebook Swift 5, ktorý je skôr určený na prácu na cestách a v škole. Poďme sa teda spoločne pozrieť na jednotlivé produkty, ktoré spoločnosť Acer pred niekoľkými hodinami predstavila.

Tenučký, ľahký notebook Swift 5

Zdroj: Windows Blogs

Swift 5 ponúka 15-palcový Full HD IPS dotykový displej, ktorý je ukrytý v naozaj malinkom a ľahkom 1kg tele notebooku. V jeho útrobách sa nachádza 8. generácia procesorov Intel, ponúknuť môže až 16GB DDR4 RAM a dokonca až 1TB SSD úložisko. Vybavený je najrýchlejším bezdrôtovým rozhraním od Intelu, vďaka čomu podporuje až gigabitové prenosové rýchlosti pre streamovanie vysokokvalitného videa, zdieľanie dát, alebo aj hranie. Vynikajúci je aj z hľadiska konektivity. Ponúka USB 3.1, USB Type C, čítačku SD kariet, HDMI. Jeho cena a dostupnosť žiaľ prezradená nebola.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Notebooky plné výkonu – Predator Helios

Zdroj: Windows Blogs

Nový herný notebook Predator Helios 500 ponúkne naozaj neskutočný výkon. Do jeho čriev sa dá narvať procesor Intel Core i9 8. generácie a grafická karta GeForce GTX 1070. Obom hlavným častiam môže dopomáhať až 64GB DDR4 RAMky. Herné zážitky si pritom vychutnáte na 4K UHD 17,3-palcovom displeji so 144Hz. Samozrejmosťou je SSD, najrýchlejšie certifikácie pre internetové pripojenie, RGB klávesnica, vynikajúci audio systém a mnoho ďalšieho. Jeho cena by mala v našich končinách začínať na 1999 eur.

Zdroj: Windows Blogs

Helios 300 Special Edition zase prichádza s výrazným bielo-zlatým dizajnom. Narozdiel od vyššie spomínanej 500ky, ponúkne iba 15,6.palcový Full HD displej, no taktiež so 144Hz. Do jeho útrob si budete môcť vybrať z radu procesorov Intel Core i7 8. generácie a grafickú kartu GeForce GTX 1060. Maximálna RAMka je v tomto prípade na úrovni 32GB a o úložisko sa postará 512GB SSD, poprípade možnosť výmeny za až 2TB HDD. Jeho cena a dostupnosť nebola prezradená.

Herné mašiny Predator Orion

Zdroj: Windows Blogs

Ku radom notebookov sa pridávajú aj herné desktopy a keď myslíme herné desktopy, myslíme to naozaj vážne. Nová rada desktopov Predator Orion 5000 môže byť vybavená procesormi Intel Core i7 8700K a až dvojicou grafických kariet GeForce GTX 1080Ti. Podporovať budú až 32GB Intel Optany Memory a maximálna RAMka bude podľa všetkého na úrovni 64GB. Samozrejmosťou takéhoto desktopu je vynikajúce chladenie, RGB podsvietenie a hlavne agresívny dizajn. Cena Orionu 5000 sa začína na úrovni 1699 eur.

Zdroj: Windows Blogs

Slabšia rada Orionov – 3000, ponúkne o čosi menej, no pre klasického hráča je jeho maximálna konfigurácia tak či tak viac menej nepotrebná. V najvyššej konfigurácií ponúka Orion 3000 procesor Intel Core i7 8. generácie, GeForce GTX 1080, 64GB DDR4 2666MHz RAM a 32GB Intel Optane Memory. Vďaka týmto špecifikáciám sa stáva najlepšou voľbou pre hráčov, ktorí si chcú užiť najnovšie hry aj v 4K rozlíšení. Jeho cena by mala začínať na úrovni 1299 eur.

Desktopy Acer Nitro 50 – pre bežných hráčov počítačových hier

Zdroj: Windows Blogs

Nové desktopy Acer Nitro 50 sú narozdiel od vyššie spomínaných, určené pre bežných smrteľníkov. Taktiež ponúkajú Intel Core i7 8. generácie, no bežným ľudom postačí grafika na úrovni GTX 1070, bežných 16GB, poprípade 32GB RAM, podpora 512GB SSD a 3TB HDD. Desktop taktiež podporuje pripojenie až 4 monitorov naraz, je určený aj na hranie hier v 4K rozlíšení a taktiež prichádza s pekným moderným dizajnom. Jeho počiatočná cenovka je na úrovni 999 eur.

Zdroj: Windows Blogs

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre