3D tlačiareň Creality Ender 3 V2 je opäť dostupná za neodolateľne nízku cenu

Jedna z najpopulárnejších 3D tlačiarní prichádza v špeciálnej novej verzii, ktorá ponúka viacero moderných vychytávok.

creality ender 3 v2 3
Zdroj: Creality

Chceš sa už aj ty konečne ponoriť do sveta 3D tlače, no nevieš aká značka a model je vhodná pre začiatočníkov? Nástupca populárnej tlačiarne Creality Ender 3, ktorý nesie prívlastok V2, je rozhodne výbornou voľbou ako pre úplného amatéra, tak aj pre skúseného tlačiara, ktorý hľadá moderné zariadenie pre tlač. Prípadných záujemcov určite poteší aktuálne prebiehajúca akcia na e-shope TomTop.com, ktorý ponúka tlačiareň Creality Ender 3 V2 už za skvelých 203,15 eur s bezplatnou dopravou bez akýchkoľvek poplatkov z nemeckého skladu. Pri objednávke však nezabudni na exkluzívny zľavový kupón „TPV23D“.

3D tlačiareň Creality Ender 3 V2 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nástupca jednej z najpopulárnejších 3D tlačiarní „útočí“ s viacerými novinkami

Novinka od spoločnosti Creality vychádza z populárneho modelu Ender 3, od ktorého si vypožičala už osvedčenú integrovanú štruktúru a modulárny dizajn, vďaka čomu je tlačiareň nie len ľahká, ale zároveň jej zloženie trvá doslova pár desiatok minút.

creality ender 3 v2 2
Zdroj: Creality

Veľkou výhodou oproti pôvodnému modelu je prítomnosť dosky z karborundového skla, ktorá zabezpečuje lepšiu priľnavosť materiálu, pričom sa zohrieva omnoho rýchlejšie, ako klasická doska. Táto doska bola pri modeli Ender 3 voliteľným upgradeom, tentokrát ju však máte priamo v cene 3D tlačiarne.

creality ender 3 v2
Zdroj: Creality

Základom celej tlačiarne je úplne nová základná doska, ktorá prešla dlhým vývojom, čo sa odzrkadľuje aj na jej vlastnostiach. Jej najväčšou výhodou je najmä redukcia hluku,  a zaisťovanie neustáleho plynulého pohybu, čím klesol šum pri tlači iba na hodnotu 50 dB.

Samozrejmosťou je dávka inteligentných funkcií, ktoré sa budú hodiť najmä neskúseným tlačiarom. V prípade minutého filamentu, či výpadku elektrického prúdu sa nemusíš ničoho obávať. Vďaka pokročilej funkcii obnovenia tlače nemusíš zahadzovať žiadny rozrobený projekt.

Taktiež treba spomenúť viacero ďalších noviniek, ako vylepšené používateľské rozhranie a modernejší dotykový ovládací panel, kvalitné napájanie Meanwell, či malý šuplík, do ktorého si môžeš umiestniť všetky potrebné nástroje.

3D tlačiareň Creality Ender 3 V2 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

3D tlačiareň Creality Ender 3 V2 nájdeš v exkluzívnej ponuke na e-shope , TomTop.com ktorý ju ponúka už za 203,15 eur eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov (žiadne clo či DPH). Pri objednávke však nezabudni na exkluzívny zľavový kupón „TPV23D“.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre