Sponzorovaný obsah

3D tlač je vhodná aj pre deti a začiatočníkov! S týmito tlačiarňami sa do sveta 3D tlače môžete ponoriť okamžite

Medzi tlačiarne vhodné aj pre úplných začiatočníkov patrí aj známa Kingroon KP3S Pro S1 či vyslovene detská tlačiareň Easythreed K7.

3D tlač nie je výlučne určená pre skúsených domácich majstrov. Do sveta tejto technologickej zábavky sa môžete bezproblémovo ponoriť aj ako úplný amatér. Na trhu nájdete hneď niekoľko zaujímavých modelov vhodných aj pre začiatočníkov, ktoré pri kúpe zároveň šetria peňaženku. Takýmito modelmi sú aj obľúbené tlačiarne Easythreed K7 a Kingroon KP3S Pro S1. Oba modely sú pritom aktuálne dostupné aj v skvelej zľave na e-shope GearBerry.com, pričom pri objednávke môžete využiť špeciálne zľavové kupóny ako aj bezplatné dodanie z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Easythreed K7 – pre deti a úplných amatérov

easythreed k7 ilustracny-min
Zdroj: GearBerry.com

Ak by ste do sveta 3D tlače chceli zasvätiť aj našich najmenších technologických nadšencov, 3D tlačiareň Easythreed K7 je jednoznačne správnou voľbou. Prakticky ide o mini 3D tlačiareň, ktorá je schopná bežnej prevádzky a tlače 3D modelov.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
easythreed k7 specifikacie-min
Zdroj: GearBerry.com

Tento model populárny medzi najmenšími a úplných amatérmi sa pýši dobrou presnosťou na úrovni 0,1 mm, pričom kvalita samotných výtlačkov je na veľmi vysokej úrovni. Nechýba ani rýchle nahrievanie tlačiarne a samozrejme, netradične tichá základná doska pre tichý nerušivý chod počas tlače.

Výrobca však kladie najväčší dôraz na bezpečnosť počas tlače. Výsledkom je tak niekoľko bezpečnostných prvkov, ktoré by pri tlačiarni pre deti rozhodne nemali chýbať. Všetky potencionálne nebezpečné prvky tlačiarne sú vhodne zabalené a ochránené pred náhodným stykom.

Kingroon KP3S Pro S1 – štartovací bod pre ambicióznych začiatočníkov

kingroon kp3s pro s1 ilustracny-min
Zdroj: Youtube @BV3D: Bryan Vines

3D tlačiareň Kingroon KP3S Pro S1 môžeme zaradiť medzi najkompaktnejšie modely na trhu. Ide o mimoriadne kompaktnú 3D tlačiareň určenú najmä pre začínajúcich používateľov. Cieľom výrobcu bolo znížiť priestorové nároky, pričom chcel tlačiareň vybaviť dostatočne veľkým tlačovým priestorom, ktorý bude postačujúci aj pri ambicióznejších domácich projektoch. Tlačiareň Kingroon KP3S Pro S1 preto ponúka tlačový priestor s rozmermi až 200 x 200 x 200 mm. Samotná konzolová konštrukcia pritom nie je oproti rozmerom tlačového priestoru nijako významne väčšia, čo určite poteší pri umiestňovaní tlačiarne v domácnosti.

kingroon kp3s pro s1-min
Zdroj: Gearberry.com

Tlačiareň je vďaka svojej technologickej výbave vhodná aj pre experimentovanie s rôznymi tlačovými materiálmi. Vybavená je extruderom Titan Direct Drive s prevodovým pomerom 3:1. Ten umožňuje tlač rôznych materiálov ako bežne používané PLA ale aj ďalších flexibilných materiálov ako TPU, PETG a pod.

Aj pri tomto modeli môžeme hovoriť o mimoriadne tichom chode pohonného ústrojenstva, najmä krokových ovládačov TMC2225. Nechýba aj zabudovaný prepínačový napájací zdroj pre bezpečnejšiu a pohodlnejšiu prevádzku.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close