Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

32-palcová Xiaomi Mi TV 4A je dostupná za veľmi lákavú cenu, ktorej sa len ťažko odoláva

Najlacnejšia inteligentná televízia od spoločnosti Xiaomi, Mi TV 4A 32", je opäť dostupná aj v našom regióne. Nepremeškajte túto akciu!

Najlacnejšia inteligentná televízia od spoločnosti Xiaomi, Mi TV 4A 32″, sa konečne dostáva do predaja aj v našich končinách. V unikátnej akcii na e-shope Geekbuying.com ju môžete momentálne získať už za 181,45 eur s dopravou z európskeho skladu zdarma. 

Xiaomi Mi TV 4A 32″

Najlacnejší model inteligentnej televízie od spoločnosti Xiaomi je ponúka 32-palcovú uhlopriečku s HD ready rozlíšením (1366 x 768 pixelov). Keďže ide o modernú TV, môžte sa spoľahnúť na energeticky úsporný LED panel, ktorý zároveň zaručuje výbornú svetelnosť v akýchkoľvek podmienkach. 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi tv 4a_opt
Zdroj: Geekbuying.com

„Ľudová“ Mi TV 4A 32″ je vybavená aj ďalšími zaujímavými technológiami a funkciami, ktoré môžu rozhodovať pri výbere správnej TV do vašej obývačky. Určite musíme spomenúť dvojicu zabudovaných reproduktorov s výkonom až 5 W, ako aj 1 GB RAM, štvorjadrový procesor a 8 GB úložisko. 

xiaomi mi tv 4a smart assistant_opt
Zdroj: Geekbuying.com

Za unikátnu výbavu považujeme najnovší operačný systém Android 9 Pie pre inteligentné TV, zabudovaný Chromecast, ktorý umožňuje streamovanie obrazu priamo z vášho smartfónu či počítača, ako aj možnosť ovládania hlasom priamo z unikátneho Bluetooth ovládača, ktorý funguje v akomkoľvek uhle. 

xiaomi mi tv 4a os_opt
Zdroj: Geekbuying.com

Z hľadiska konektivity môžte počítať s najnovšími Wi-Fi štandardmi v 2,4 a 5 GHz sieťach, s pripojením Bluetooth 4.2, ako aj s bohatou nádielkou portov na zadnej strane TV – 1 x LAN, 3 x HDMI, 2 x USB, AV input a pripojenie na slúchadlá. 

Xiaomi Mi TV 4A 32″ nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Xiaomi Mi TV 4A s uhlopriečkou 32-palcov je momentálne dostupná v unikátnej akcii na e-shope Geekbuying.com, ktorý ju z európskeho skladu ponúka už za 181,45 eur s dopravou zdarma žiadne ďalšie poplatky ako DPH a CLO a expresná doprava do 10 pracovných dní. Pre zrazenie cenovky treba uplatniť zľavový kupón 43QGPJYA.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close