TechnológieZariadenia

21. augusta sa pripravte na odhalenie najočakávanejšieho smartfónu. Teda aspoň to tvrdí Nokia

Spoločnosť Nokia len pred niekoľkými hodinami zverejnila dátum predstavenia zrejme novej vlajkovej lode. Predstavenie nového, najočakávanejšieho smartfónu tohto roka by sa malo konať už 21. augusta.

Smartfónov bude zrejme hneď niekoľko

Dátum predstavenia nám spoločnosť Nokia odhalila v najnovšom príspevku na Twitteri, ktorý ale obsahuje aj jednu čudnú informáciu. Aj keď obrázok spomína odhalenie najočakávanejšieho smartfónu, v samotnom tweete sa píše o viacerých smartfónoch. Samozrejme, môže sa jednať o preklep, no slovo smartfóny sa v spomínanom tweete nachádza aj po niekoľkých hodinách od zverejnenia. Na aké novinky sa teda môžeme tešiť a čo si pre nás Nokia chystá?

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zatiaľ nie sú dostupné žiadne oficiálne informácie, no s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude jednať o pripravovanú vlajkovú loď spoločnosti Nokia. Terajší kráľ Nokia 8 moc úspechu nezožal, keďže jeho dizajn nijako extrémne neohúril a technické špecifikácie sú na úrovni bežných mid-range smartfónov. V prípade, že nám Nokia plánuje predstaviť spomínanú vlajkovú loď, s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o Nokiu 9. Ak si pre nás Nokia chystá ale ešte lepšiu čerešničku na torte, môžeme sa tešiť na niečo oveľa lepšie. Pod pojmom lepšie myslíme smartfón Nokia 10, ktorý by mal prísť s neuveriteľným, 5 šošovkovým fotoaparátom. Dosť bolo ale špekulácií a počkajme si radšej na oficiálne predstavenie nových smartfónov od Nokie.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok (Twitter – Nokia)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close