128GB USBečko za menej ako 21€? Aj takto môže vyzerať mega výpredaj v Číne

Sandisk 128GB USB uvodny obrazok
Zdroj: produktová fotografia

Každý z nás z času na čas potrebuje preniesť nejaké dáta z jedného zariadenia do druhého. Vo väčšine nám k tomu postačí pár GB USBčko, ale v prípade potreby prenosu alebo uchovania väčšieho počtu dát sa nevyhneme alternatívnym riešeniam v podobe externého disku či obdobných zariadení. Z pravidla stoja niekoľko desiatok € a v niektorých prípadoch cena môže kľudne atakovať stovku, prípadne viac. My Vám dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na 128GB usbečko, ktoré sa chváli vysokou prenosovou rýchlosťou.

SanDisk CZ600 USB3.0 Flash Drive 128GB

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

SanDisk CZ600 USB3.0 so 128GB úložným priestorom

SanDisk CZ600 USB3.0 okrem obrej kapacity ponúka aj vysokú prenosovú rýchlosť. Konkrétne 130MB/s čo určite oceníte pri prenosu väčšieho objemu dát ako sú napríklad filmy, hudba a podobne. Pre porovnanie v prípade USB2.0 konektivite prenos dát je 15-krát pomalší.

Sandisk 128GB USB
Zdroj: produktová fotografia

Dostupné sú aj varianty USBčka s kapacitou 64GB, 32GB a 16GB. Avšak bola by škoda nevyužiť akciu na verziu so 128GB úložným priestorom, ktorá sa tak často nevidí. Akcia je časovo limitovaná preto Vám odporúčame dlho neváhať.

SanDisk CZ600 USB3.0 Flash Drive 128GB

Zdroj: vlastný, Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre