SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi zdieľa ďalšie podrobnosti o smartfóne Redmi Note 11 Pro. Máme sa na čo tešiť!

Xiaomi zdieľalo ďalší plagát so zariadením Redmi Note 11 Pro.

Nie je žiadnym tajomstvom, že už o pár dní sa dočkáme nových smartfónov z produktovej rady Redmi Note 11. Ide o jednu z najočakávanejších rád telefónov vôbec, ktoré budú predstavené ešte v tomto roku. Xiaomi preto postupne dávkuje informácie ohľadne nadchádzajúcich smartfónov pričom už budúci týždeň, 28.10.2021, prebehne veľké predstavenia nových telefónov.

Len v priebehu včerajšieho dňa, spoločnosť Xiaomi odhalila prvý oficiálny plagát, ktorý odkryl časť tela zariadenia Note 11 Pro. Smartfón sa bude už na prvý pohľad odlišovať od predošlých modelových rád Redmi Note. Dôvodom je, že bude oveľa hranatejší. Mnohí ho dokonca začali prirovnávať k smartfónu iPhone 5. Samotný plagát však odhalil aj ďalšie veci a to napríklad, že smartfón bude disponovať 3.5mm jackom pre slúchadlá, či reproduktorom, na ktorého vývoji sa podieľala aj spoločnosť JBL.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Spoločnosť zdieľa ďalší plagát. Odhaľuje kľúčovú vlastnosť smartfónu!

Xiaomi najnovšie zdieľalo ďalší plagát smartfónu, ktorý odhaľuje, že zariadenie bude disponovať podporou 5G technológie. Rovnako, možno na ňom vidieť viac menej celú zadnú stenu, ako i hrany zariadenia. Z publikovaných náhľadov možno zároveň vyčítať, že Xiaomi si dalo zjavne záležať aj na spracovaní tela, ktoré už na prvý pohľad vyzerá, že je vyrobené z prémiových materiálov, akými sú kov a sklo. Uvidíme však, či tomu tak bude aj vo finále, vizualizácia zariadenia môže byť totiž skreslenou. Na tému upozorňuje portál Xiaomiadictos.com.

Redmi Note 11 Pro_plagat
Via xiaomiadictos.com

Okrem iného sme sa dozvedeli, že smartfón bude mať v páse 8,34mm. Ďalej sa očakáva, že bude disponovať hlavným 108-megapixelovým fotoaparátom, ktorý bude doplnený o širokouhlý snímač, ďalej o marko objektív a hĺbkový snímač. Čo sa týka srdca zariadenia, tak sa špekuluje, že bude poháňaným procesorom Dimensity 920, čo je procesor vyrobený 6nm technologickým postupom. Okrem iného sa hovorí aj o AMOLED displeji, ktorý by mal mať 120Hz, alebo 144Hz zobrazovaciu frekvenciu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close