Xiaomi začína s distribúciou MIUI 12 pre ďalších 13 smartfónov. Má to však jeden háčik

Xiaomi začína s distribúciou MIUI 12 pre čínsky región. Ostatné regióny by mali nasledovať už čoskoro

MIUI 12 dynamicke tapety
Zdroj: Vosveteit.sk

Nadstavba MIUI 12 bola oficiálne predstavená ešte v apríli tohto roka, pričom spoločnosť Xiaomi ju uvoľnila už pre viacero modelov v BETA zostavení a v posledných dňoch ju sprístupnila pre prvé modely smartfónov v stabilnej verzii. V našom regióne medzi prvými podporovanými smartfónmi boli Mi 9, Mi 9T a Mi 9T Pro.

MIUI 12 dostávajú ďalšie zariadenia

Najnovšie portál Gizmochina.com upozorňuje na to, že spoločnosť Xiaomi začala s oficiálnou distribúciou MIUI 12 aktualizácie pre ďalších niekoľko modelov smartfón. Konkrétne ide o zariadenia Mi 10 Pro, Mi 10, Mi 10 Youth Edition, Mi 9 Pro 5G, Mi 9 Explorer Edition, Mi 9, Redmi K30 Pro Zoom Edition, Redmi K30 Pro, Redmi K30 5G, Redmi K30, Redmi K20 Pro Exclusive Edition, Redmi K20 Pro, a Redmi K20.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
MIUI 12_aktualizacia
Zdroj: MIUI

Druhým dychom však treba dodať, že aktualizácia s nadstavbou by mala byť dostupná (zatiaľ) len pre čínsky región. Ale aj napriek tomu ide o dobré správy. Dôvodom je, že používatelia ostatných distribúcií by mohli aktualizáciu dostať už čoskoro.  Aktualizácia okrem iného prináša aj dve nové pozadia.

MIUI 12_aktualizacia_nove pozadia
Zdroj: MIUI

Mimochodom, Xiaomi dnes oznámilo, že pracuje na nových možnostiach ovládania hlasitosti, pričom používateľ bude môcť upravovať úroveň hlasitosti aj pre jednotlivé aplikácie (v súčasnosti je možné upravovať hlasitosť len globálne pre všetky časti systému, alebo pre zvuky všetkých aplikácií, budíky a zvonenia).  Kompletný prehľad nových funkcií a vlastností, ktoré priniesla nadstavba MIUI 12, si môžete pozrieť v tomto článku.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre