Xiaomi pridáva podporu hry Fortnite na ďalší masovo rozšírený smartfón

Xiaomi Redmi Note 7 Pro (1)
Zdroj: produktová fotografia

Manu Kumar, generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi India prostredníctvom sociálnej siete dnes oznámil dostupnosť novej verzie nadstavby MIUI 10 pre zariadenie Xiaomi Redmi Note 7 Pro.

Update prináša podporu Fortnite

Update nesie číselné označenie MIUI 10.2.10.0 a prináša viacero noviniek. Jednou z tých významnejších je však podpora jednej z najpopulárnejších hier na svete – Fortnite.

Our hard-working leadership team @ #XiaomiIndia! 😉😁While Sir Anuj Sharma is addicted to his all-time favourite game…

Uverejnil používateľ Manu Kumar Jain Utorok 30. apríla 2019

Aktualizácia má celkovo 285mb a okrem podpory Fortnite prináša aj marcovú bezpečnostnú záplatu, vrátane opráv niektorých bugov. Za spomenutie stojí napríklad oprava funkcionality mikrofónu, ktorý na zariadeni haproval. Update je dostupný prostredníctvom OTA a je uvoľňovaný postupne.

Vyskúšajte si na smartfóne jednu z najpopulárnejších hier súčasnosti

V prípade, ak by ste si chceli zahrať jednu z najpopulárnejších hier na svete tak ju stiahnete priamo zo serverov Fortnite prostredníctvom QR kódu nižšie (pozn. redakcie: v Android obchode hru nenájdete). Potom ako oskenujete QR kód nižšie a stiahnete inštalačný balíček tak vás smartfón vyzve na povolenie inštalácie aplikácií a hier z iných zdrojov ako je Google Play obchod. Potom ako povolíte túto možnosť, tak stačí už len pokračovať ďalej.

Fortnte epic games pre android smarfony
Zdroj: vlastný (print screen Epic Games)

Zdroj: via Manu Kumar (Facebook)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre