SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predstavuje unikátny gadget, ktorý Vás zbaví svrbenia po uštipnutí hmyzom

Xiaomi predstavilo lacný a dostupný gadget pre každého, ktorý vás zbaví nepríjemného svrbenia po uštipnutí komárom či iným hmyzom.

Xiaomi opäť raz ukazuje, že má skvelé a  inovatívne nápady. Najnovšie predstavuje užitočný gadget s praktickým využitím. Drobné zariadenie o veľkosti kľúčenky, ktorého účelom je odstránenie nepríjemného svrbenia po uštipnutí komárom či iným hmyzom. Informuje o tom portál Xiaomimagazine.com.

Za zhotovením tohto malého zariadenia stojí spoločnosť Konjac, ktorá ho predstavila pod hlavičkou platformy Xiaomi Youpin. Jedná sa o platformu neznámych, ale inovatívnych výrobcov, ktorá prináša produkty pod záštitou Xiaomi.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
gadget na komare xiaomi
Zdroj: Xiaomimagazine.com

Zariadenie jeho majitelia ocenia bezpochyby počas horúcich dní pri vode či na túrach, kde je komárov a ďalšieho  hmyzu neúrekom. Funguje na princípe, že vysiela tepelné impulzy do miesta uštipnutia hmyzom, ktoré urýchľujú proces rozkladu kyseliny mravčej.

Komary-Youpin-4
Zdroj: Xiaomimagazine.com

Tento drobný gadget poháňajú klasické tužkové AA batérie. Rozmery zariadenia sú 95 x 26 x 17 milimetrov. Aktuálne sa v  Číne  predáva približne za 13€. Záujemcovia z iných regiónov sveta, si však budú musieť za neho priplatiť približne ďalších 10€.

gadget na komare xiaomi_2
Zdroj: Xiaomimagazine.com
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close