Xiaomi pracuje na 2 nových zariadeniach s bezdrôtovým nabíjaním s výkonom až 67W

Zdrojový kód nadstavby MIUI 12.5 beta opäť odhaľuje niektoré detaily zatiaľ nevidených zariadení. Jedným z nich zrejme bude aj Xiaomi Mi 11 Pro.

xiaomi 40w bezdrotove nabijanie
Zdroj: Youtube - Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi patrí už roky ku svetovým lídrom v oblasti zrýchľovania nabíjania smartfónov, či už hovoríme o káblovom, ako aj bezdrôtovom nabíjaní. Len nedávno predstavený vlajkonosič Xiaomi Mi 11 prišiel so špičkovým 50W bezdrôtovým nabíjaním, no fanúšikovia značky, ako aj my stále čakáme na to, s čím príde úplne vrcholný model Xiaomi Mi 11 Pro, ktorý by sme mohli vidieť už v nadchádzajúcich týždňoch. Podľa najnovších informácií zverejnených na portáli XDA Developers by očakávaný vlajkový smartfón mohol prísť so 67W bezdrôtovým nabíjaním, teda aspoň to napovedajú nové informácie ukryté v zdrojovom kóde nadstavby MIUI 12.5 beta.

V kóde nadstavby sa spomína dvojica neznámych zariadení

Zdrojový kód systémovej nadstavby MIUI 12.5 beta najnovšie obsahuje aj zmienky o zariadeniach s kódovým označením „star“ a „mars“, pričom obe zariadenia sú v zdrojovom kóde spomínané v súvislosti s položkou „keyguard_wireless_stron_charge_67w“. Takmer určite sa tak jedná o podporu 67W bezdrôtového nabíjania, no veľkou záhadou sú práve dve vyššie spomínané zariadenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zariadenie „star“ má byť vybavené procesorom Snapdragon 888

Jedným zo zariadení by však mohol byť podľa odhadov práve pripravovaný smartfón Xiaomi Mi 11 Pro. Mohlo by ísť o model „star“, keďže tento model sa spomína aj v prípade využitia procesoru Snapdragon 888 od spoločnosti Xiaomi. Druhé zariadenie pomenované „mars“ je však stále veľkou záhadou. Môže ísť o prípadný model „Ultra“ zo série Mi 11, alebo o zatiaľ úplne neznámy smartfón.

Čo všetko by mohol ponúknuť nadchádzajúci Xiaomi Mi 11 Pro? Bližšie detaily o tomto smartfóne sú stále záhadou, keďže doterajšie úniky sa vo väčšine kľúčových parametrov nikdy úplne nezhodli. Krátky prehľad zatiaľ dostupných informácií však nájdeš aj v jednom z našich starších článkov o tomto pripravovanom zariadení.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre