Xiaomi Mi CC9 a Mi CC9e sa objavili v predaji. Záujemcovia za ne zaplatia viac, ako bolo iniciované

Reálne ceny zariadení Xiaomi Mi CC9 a Xiaomi Mi CC9e sú vyššie ako bolo iniciované. Záujemcovia si priplatia približne 1/3

xiaomi mi cc9 uvodny_opt
Zdroj: Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi pár dní dozadu predstavila nové zariadenia z  rady Mi CC,   za ktorými stojí spoločnosť Meitu. Konkrétne boli predstavené smartfóny Xiaomi Mi CC9 a  Mi CC9e. Počas predstavenia spoločnosť iniciovala, že drahšie zo zariadení (CC9) vo verzii 6GB/128GB bude stáť približne 260€. V prípade CC9e zariadenia záujemcovia mali  za smartfón zaplatiť vo verzii 6GB/64GB 180€. Realita je však iná.

Xiaomi Mi CC9  a  Mi CC9e sa objavili v predaji

Medzi prvými obchodmi, ktoré začali listovať zariadenia v  ponuke sú známe zahraničné obchody GearBest.com a Geekbuying.com, ktoré smartfóny ponúkajú o niečo drahšie ako bolo iniciované. Konkrétne, GearBest.com predáva CC9 verziu zariadenia za 399€. V prípade e-shopu Geekbuying, zariadenie je možné zakúpiť „len“ za 339€. Lacnejšiu verziu  zariadenia CC9e GearBest.com ponúka  od 293€  a  Geekbuying.com od 230€. V   prípade CC9e verzie  smartfónu  bohužiaľ však nehovoríme o 128GB verzii, ale len o 64GB. 128GB verziu e-shopy aktuálne ešte nelistujú vo svojej ponuke.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Druhým dychom však treba dodať, že v  najbližších týždňoch možno očakávať mierne padnutie cien, ale ťažko predpokladať ich prepad o 1/3, aby sa dotkli iniciovaných cenoviek. V každom prípade sa jedná o skvelý pomer ceny:výkon, ale na druhej strane, reálne ceny môžu byť pre mnohých sklamaním.   A to hlavne keď sa približujú k cene vlajkovej lodi Xiaomi Mi 9.

Rozmýšľate niekto nad kúpou týchto smartfónov?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre