Xiaomi Mi Band 5 príde na globálny trh s kľúčovou funkciou, ktorá je zatiaľ dostupná len v domácej Číne

I keď je predstavenie nového náramku ešte naozaj ďaleko, zahraničné zdroje prichádzajú s prvými informáciami už dnes

Recenzia Xiaomi Mi Band 4 displej
Zdroj: Vosveteit.sk

Nová generácia populárneho fitness náramku od spoločnosti Xiaomi údajne príde s podporou NFC čipu aj v globálnej verzii. Aktuálna verzia, ktorá nesie označenie Xiaomi Mi Band 4, bola historicky najrýchlejšie predávajúcim sa Xiaomi náramkom v domovskej Číne, no úspechu sa nevyhla ani v ďalších kútoch sveta. V porovnaní s predošlými generáciami totižto išlo o najväčšiu aktualizáciu celého náramku, či už po softvérovej, alebo hardvérovej stránke.

NFC platby, či iné funkcie, budú dostupné aj mimo Číny

Najčerstvejšie informácie pochádzajúce zo zahraničného portálu Tizenhelp.com poukazujú na to, že Xiaomi plánuje preniesť podporu NFC čipu aj do globálnej verzie budúceho náramku Xiaomi Mi Band 5. Pre zákazníkov po celom svete by to teda znamenalo, že by mohli využívať náramok na bezkontaktné platby, ako čip pre nahratie električenky, či ako čip do práce. Všetky tieto funkcionality sú momentálne dostupné iba pre čínskych zákazníkov, ktorí vlastnia NFC verziu náramku Mi Band 4.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Predstavenie nového náramku môžme očakávať v tradičnom dátume

Do predstavenia novej generácie zostáva ešte niekoľko mesiacov, no to nemení nič na tom, že sa postupom času budú objavovať stále novšie a presnejšie informácie. Momentálne však príliš veľkým množstvom informácií nedisponujeme. Čo je ale takmer isté, je dátum predstavenia novej generácie. To je totižto naplánované na druhý kvartál budúceho roku, takže v „tradičnom“ dátume. V tomto období totižto populárny čínsky výrobca predstavil všetkých predchodcov Xiaomi Mi Band.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre