SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10 Pro poslali do vesmíru, aby zachytil našu planétu. Pozrite si úchvatné fotografie

Pozrite si unikátne fotografie vytvorené smartfónov Xiaomi Mi 10 Pro, ktoré boli vytvorené z obežnej dráhy Zeme.

Xiaomi Mi 10 Pro je smartfón, ktorý posledné týždne zapĺňa plátky viacerých médií. Okrem toho, že ide o aktuálne najnovší vlajkový smartfón z kuchyne 4. najväčšieho výrobcu smartfónov na svete, tak zároveň ide podľa podľa odbornej poroty DXOMARK aj o aktuálne najlepší fotomobil na trhu. Zariadenie v rámci testovania získalo 124 bodov a v súčasnosti sa delí o pomyselnú korunku so zariadením Oppo Find X2 Pro.

Spoločnosť Xiaomi  pár dní dozadu zdieľala na sociálnej sieti Twitter video, v ktorom informuje verejnosť, že poslali smartfón Mi 10 Pro na našu obežnú dráhu, aby zhotovil niekoľko unikátnych záberov. Len pre zaujímavosť, v roku 2019 spoločnosť Xiaomi tak isto vyslala smartfón do vesmíru, konkrétne model Redmi Note 7. Vráťme sa však späť k  téme. Spomínané video si môžete pozrieť nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

108-megapixelov

Spoločnosť Xiaomi v nadväznosti na status vyššie zdieľala ďalší, ten už však obsahoval sériu fotografií vytvorenú zo smartfónu, ktorý obiehal našu planétu spolu so satelitom, na ktorom bol upevnený. Nižšie sa môžete pozrieť na fotografie, ktoré boli zachytené pomocou týchto snímačov:

  • Samsung Bright S5KHMX s rozlíšením 108 megapixelov a svetelnosťou f/1,69
  • Širokouhlý objektív Sony IMX350 Exmor RS s rozlíšením 20 megapixelov so svietivosťou f/2,2
  • 12-megapixelovým krátkym teleobjektívom
  • 8-megapixelovým dlhým teleobjektívom

Ako sa Vám páčia fotografie zachytené smartfónov Xiaomi Mi 10 Pro? Je až priam fascinujúce, aké detaily je možné na nich vidieť. Čo poviete?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close