Xiaomi Haylou Solar LS05 – inteligentné hodinky s 30 dňovou výdržou a historicky najnižšou cenovkou!

Pri kúpe hodiniek Xiaomi Haylou Solar LS05 aktuálne ušetríš hneď niekoľko eur. Samozrejmosťou je aj bezplatná doprava

xiaomi haylou solar 5
Zdroj: Vosveteit.sk (Tomáš Krajčoviech)

Spoločnosť Xiaomi  ešte začiatkom tohto leta uviedla na trh nové inteligentné hodiny s označením  Haylou Solar LS05, ktoré sa stali doslova trhákom od spustenia ich predaja. Počas leta sme našim čitateľom hodinky dokonca bližšie priblížili v rozsiahlej recenzii, pričom tentokrát vám ich dávame do pozornosti opäť a to z jedného naozaj vážneho dôvodu – ich cena opäť klesla na historické minimum a momentálne ich môžeš mať už za 22,09 eur s bezplatným doručením.

Xiaomi Haylou Solar LS05 za 22,09 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Haylou Solar LS05

Hodinky Haylou Solar LS05 sú naozaj dizajnovým skvostom  a to aj napriek ich neuveriteľne nízkej cene. Kovové telo  hodiniek, ktoré sa pýši naozaj skvelým spracovaním, dopĺňa štýlový a zároveň  pohodlný silikónový náramok. 

haylou solar uv
Zdroj: Vosveteit.sk
Veľkú úlohu pri pohľade na dizajn hodiniek zohráva aj samotný okrúhly TFT displej s uhlopriečkou 1,28 palca a rozlíšením 240 x 240 pixelov. Ako sme uviedli v našej recenzii, hodinky sa pýšia naozaj skvelým rozsahom jasu, čo je vidieť aj na fotografiách, ktoré boli vytvárané pri priamom slnku v poobedných hodinách. 
xiaomi haylou solar 7
Zdroj: Vosveteit.sk (Tomáš Krajčoviech)
 
Aj napriek štýlovému dizajnu sú hodinky Haylou Solar LS05 ako stvorené pre milovníkov takmer akýchkoľvek športových aktivít. Používatelia majú na výber z až 12 predvolených športových režimov, pričom k dispozícii sú samozrejme aj funkcie ako  merač prejdenej vzdialenosti, počítadlo krokov a kalórií, či sledovanie srdcového tepu, alebo spánkový monitoring. Multifunkčnosť pri športových aktivitách taktiež dopĺňa aj certifikácia IP68, ktorá umožňuje používanie v naozaj akýchkoľvek podmienkach. 
Najväčšou prednosťou hodiniek Haylou Solar LS05 je ale ich výdrž, ktorou hodinky predbiehajú naozaj takmer všetkých konkurentov. Výrobca udáva až 30-dňovú výdrž v klasickom stand-by režime, pričom môžete počítať s 15-dňovou výdržou pri sledovaní tepu, či využívaní športových režimov na dennej báze. Skvelá výdrž je zabezpečená najmä vďaka modernému procesoru, ale aj bezdrôtovému pripojeniu najnovšej generácie Bluetooth 5.0
 
Inteligentné hodinky Xiaomi Haylou Solar LS05 nájdete momentálne v najlepšej akcii na e-shope TomTop.com už za skvelých 22,09 eur s bezplatným doručením
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre