XiaomiZariadenia

Xiaomi dráždi smartfónom Redmi 6 Pro, ktorý ponúkne displej ako iPhone X! Cena bude pritom extrémne nízka

Už o pár dní spoločnosť Xiaomi predstaví nový smartfón Xiaomi Redmi 6 Pro, ktorý by mal opäť ponúknuť skvelý pomer ceny a výkonu. Je zaujímavé, že aj napriek tomu, že smartfón ešte stále nebol oficiálne predstavený, už dnes vďaka uniknutým obrázkom vieme, ako bude vyzerať a taktiež poznáme niektoré z kľúčových parametrov samotnej výbavy.

Xiaomi Redmi 6
zdroj: produktová fotografia

8-jadrový procesor pod kapotou a veľký displej

Xiaomi Redmi 6 Pro nebude žiadne Béčko. Novinka by mala ponúknuť prémiový dizajn, ktorý sa do istej miery bude podobať aj na aktuálnu vlajkovú loď od Apple, iPhone X. Redmi 6 Pro totiž na prednej strane ponúkne veľký 5,84″ displej s veľmi podobným zárezom ako na iPhone X. Číňania navyše nezabudli na to, čo je aktuálne „in“ a aj tento model ponúkne široký displej s pomerom strán 19:9, no a v očakávaniach sú opäť pomerne tenké rámčeky okolo samotného displeja (až na bradu smartfónu).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vďaka uniknutým oficiálnym fotografiám tak vieme, ako bude pripravovaná novinka od Xiaomi vyzerať. Už teraz sa určite máme na čo tešiť, pretože nový model ponúkne opäť zaujímavý dizajn a pevnú kovovú konštrukciu. Možno pre niekoho bude nevýhodou absencia USB Type-C portu, čo však bude zapríčinené nižšou cenou smartfónu. Xiaomi by malo tento nový smartfón oficiálne predstaviť už o niekoľko dní.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: produktová fotografia od Xiaomi

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close