Xiaomi 11T – nenechaj si ujsť globálnu premiéru kráľa strednej triedy! Práve sa spúšťa predaj!

Najnovší cenovo dostupný predstaviteľ strednej triedy z radov Xiaomi prichádza do globálneho predaja. Nenechaj si ujsť exkluzívne zľavy.

xiaomi 11T pro 2
Zdroj: Youtube @Xiaomi

Len nedávno predstavený modelový rad Xiaomi 11T konečne mieri do oficiálneho globálneho predaja! Oficiálna celosvetová distribúcia spoločnosti Xiaomi si pre fanúšikov značky pripravila naozaj lukratívne akcie, ktoré by si ako pravý fanúšik Xiaomi rozhodne nemal prehliadnuť. Odporúčaná cenovka nového kráľa strednej triedy začína už na hranici 499 eur, no vďaka exkluzívnym počiatočným kupónom sa v našich končinách dostaneš až na 461,76 eur. Doprava z európskych skladov je pritom bez ďalších dodatočných poplatkov, čo rozhodne stojí za to!

Oficiálnu distribúciu Xiaomi 11T na platforme Aliexpress.com nájdeš TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi 11T – atraktívna stredná trieda s prémiovými špecifikáciami

xiaomi 11T 2
Zdroj: Youtube @GSMArena

Novinka Xiaomi 11T má toho naozaj veľa spoločného so svojim súrodencom Xiaomi 11T Pro, ktorý taktiež ide do globálneho predaja. Model 11T však možno na rozdiel od drahšieho súrodenca považovať za strednú triedu, no svojimi špecifikáciami výrazne predbieha konkurenciu. Taký 108MP zadný fotoaparát obohatený o prídavný širokouhlý fotoaparát a telemakro snímač by človek hľadal u konkurencie márne. Špičková fotografická výbava však nie je všetko, čím Xiaomi 11T vystupuje z davu

xiaomi 11T zadna strana
Zdroj: Youtube @GSMArena

Náročnejší zákazníci určite ocenia aj prítomnosť prémiového 6,67-palcového AMOLED displeja s obnovovacou frekvenciou na úrovni až 120Hz. Pre dokonalý zážitok pri hraní hier či pozeraní multimédií nechýba ani podpora technológie Dolby Atmos a dvojica reproduktorov

xiaomi 11t
Zdroj: Xiaomi

Ruka v ruke so špičkovou zobrazovacou technológiou však musí ísť aj interný hardvér smartfónu, ktorý v tomto prípade spočíva z procesoru MediaTek Dimensity 1200-Ultra využívajúceho až 8 jadier. Tomu po výkonnostnej stránke sekunduje až 8 GB RAM, takže o výkon naozaj niet núdze. Nechýba podpora najnovšej 5G technológie aj v spojení s Dual SIM, či „supervýkonný“ režim využívajúci pracovnú frekvenciu 3,0 GHz, vďaka čomu si smartfón hravo poradí aj s najnovšími hernými titulmi. 

Najväčším ťahákom celého modelového radu Xiaomi 11T je však nepochybne luxusne veľká kapacita batérie a podpora rýchleho nabíjania. V tomto prípade siahol výrobca po identickej batérii ako v modeli Pro, čiže po dvojčlánkovej 5 000 mAh batérii s podporou 67W rýchleho nabíjania. Nabitie plnej batérie s naozaj mimoriadne veľkou kapacitou pritom zaberie maximálne 36 minút, čo je údaj, o ktorom môže prémiová konkurencia iba snívať. 

Oficiálnu distribúciu Xiaomi 11T na platforme Aliexpress.com nájdeš TU

Spustenie globálneho predaja Xiaomi 11T ako aj modelu Xiaomi 11T Pro je naplánované už na dnešný deň. Počiatočné zľavy z oficiálnej distribúcie na platforme Aliexpress.com by si rozhodne nemal premeškať. Cenovka modelu Xiaomi 11T začína v európskych skladoch na úrovni 499 eur, no ak využiješ všetky dostupné zľavové kupóny, môžeš sa dostať na skvelých 461,76 eur. Doprava z európskych skladov je bezplatná a bez ďalších dodatočných poplatkov. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre