Windows Store – týždenný prehľad nových hier a aplikácií!

Zdroj: vlastný

Dnešný prehľad noviniek zahŕňa veľký výpredaj počítačových hier, skvelú aplikáciu na pozeranie hviezd a všeličo ďalšie!

Hry – výpredaj hier pre Windows 10!

Toto leto môžete skórovať oveľa viac – vďaka konečnému výpredaju hier od 5. júla do 11. júla. Výpredaj poskytuje viac ako 250 ponúk a prvý raz vôbec zahŕňa aj Windows games a špeciálne ceny na Xbox One konzole. Viac sa dozviete na Xbox Wire.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aplikácia Wells Fargo pre Windows 10 Mobile – dostupná zadarmo

wells fargo majte rozpocet pod kontrolou

The Wells Fargo aplikácia získala úplne nový dizajn a možno si ju stiahnuť pre Windows 10 Mobile. Nový dizajn aplikácie ponúka možnosti navigácie, vylepšený platobný kalendár a prepracované vyhľadávanie a filter funkciu – tá Vám zobrazí náhľad starých transakcií. Môžete sledovať činnosť a zostatok na svojom účte, faktúry, prevody z účtu na účet, vklady – použitím kamery na mobilnom telefóne a zistiť tak polohu najbližšej ATM – s ATM lokátorom – to všetko len pomocou mobilu! Nájdete ju vo Windows Store.

Nový Facebook Messenger pre Windows 10 Mobile –dostupný zadarmo

novy facebook messenger pre Windows 10 Mobile

V obchode sa objavil nový Messenger pre Facebook, ktorý prináša viacero obľúbených vlastností z Messengera, ktorý nájdeme na iOS – ako sú stickers, skupinové konverzácie, GIF-ká a oveľa, oveľa viac! Zároveň obsahuje aj Live Tiles. Stiahnite si ho už z Windows Store.

Star Walk 2 v zľave za $2.99

start walk hviezdy v telefone

Radi pozorujete nočnú oblohu? Zaujíma Vás, aké súhvezdie vidíte? Star Walk 2 Vám ihneď odpovie. Ide o jedinečnú aplikáciu – funguje na princípe interaktívnej mapy nočnej oblohy. Vďaka nej môžete skúmať viac ako 200 000 nebeských telies! V aplikácií sa skrýva viac než len obrovská mapa – obsahuje aj rozšírené informácie o hviezdach, planétach, súhvezdiach a satelitoch.

Aplikácia je už dostupná vo  Windows Store niekoľko dní!

Disney hra pre Windows 10 Mobile Find ‘n Seek – dostupná zadarmo

disney hra

Vychytralým Tricker-Stickers sa podarilo utiecť z Disneyho čarovnej knižnice v Disney Find ‘n Seek a len vy dokážete zachrániť tie drahé a cenné knihy! Hľadajte skryté predmety v scénach zo známych Disneyho príbehov – zahŕňajú Ľadové kráľovstvo, Na vlásku, Príbeh hračiek a Veľkú šestku. Zároveň sa pri zápase s časom dostanete k novým scénam. Hru stiahnete z Windows Obchodu, a pevne veríme že si obľúbia nie len vaše ratolesti.

Ponáhľajte sa vyskúšať si novinky vo Windows Store! Zaručene Vám urobia deň krajším 🙂

Zdroj: Windows blog

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre