APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp dostáva novú a hlavne užitočnú funkciu. Pozrite sa, kde ju nájdete

Používatelia služby WhatsApp pre počítače dostávajú novú funkciu, ktorá súvisí s hlasovými správami.

Služba WhatsApp najnovšie dostáva novú funkciu, ktorú spoločnosť sprístupňuje pre používateľov. Ide o funkciu ktorá umožňuje v procese nahrávania hlasovej správy pozastaviť nahrávanie a neskôr pokračovať v nahrávaní. Samozrejme, nechýba ani možnosť prehrania správy ešte predtým, ako je hlasová správa odoslaná.

WhatsApp uvoľňuje funkciu pozastavenia nahrávania hlasovej správy

Nová funkcia sa objavila v BETA verzii aplikácie WhatsApp pre počítače a je dostupná vo verzii aplikácie 2.2201.2 alebo v novšej.

Ako môžete vidieť nižšie na snímke, tak potom ako začnete nahrávať hlasovú správu, tak v priestore indikátora nahrávania uvidíte aj ikonu pauzy.

WhatsApp pozastavenie nahravania hlasovej spravy_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Následne, ako stlačíte ikonu pauzy, tak ako môžete vidieť nižšie na snímke obrazovky, budete mať k dispozícii ikonu odstránenia hlasovej správy, prehratia hlasovej správy, ale i ikonu mikrofónu, prostredníctvom ktorej môžete pokračovať v nahrávaní. Potom, ako skončíte s nahrávaním hlasovej správy, tak ju môžete odoslať adresátovi.

WhatsApp pozastavenie nahravania hlasovej spravy_2
Zdroj: Vosveteit.sk

V závere treba však prízvukovať, že funkcia je zatiaľ dostupnou len pre BETA verziu aplikácie a dnes ešte presne nevieme, kedy bude sprístupnenou pre všetkých. Pravdepodobne nie sme však ďaleko od toho, aby ju vývojári WhatAppu uvoľnili pre širokú verejnosť. V každom prípade, ak by ste funkciu chceli používať už dnes, tak nám dovoľte dať vám do pozornosti odkaz nižšie, prostredníctvom ktorého môžete stiahnuť vývojársku verziu aplikácie do svojho zariadenia.

WhatsApp Beta
WhatsApp Beta
Developer: ‪WhatsApp Inc.‬
Price: Free

Pevne veríme, že tip na funkciu vás oslovil a hlavne, že funkciu budete využívať.

Mohlo by Vás zaujímať

Zobraziť komentáre
Close
Close