Vyšla ďalšia kumulatívna aktualizácia pre Windows 10

Windows 10 aktualizacia_1
Zdroj: vlastný

Dva dni dozadu Microsoft vypustil ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10. Nový build nesie označenie 15063.483 a bude súčasťou aktualizácie KB4025342, ktorá je voľne stiahnuteľná cez Windows Update pre všetkých používateľov Windows 10 Creators Update. Najnovšia kumulatívna aktualizácia prináša veľké množstvo opravených chýb z predošlých verzií systému.

Najnovšia aktualizácia opravuje množstvo chýb, napríklad ako padanie prehliadača Internet Explorer pri prezeraní niektorých stránok, neočakávané vypínanie aplikácie Visual Studio a iných WPF aplikácií. Taktiež prichádzajú potrebné bezpečnostné opatrenia pre prehliadače Internet Explorer a Microsoft Edge. Kompletný zoznam opravených chýb v najnovšej aktualizácii KB4025342 pre Windows 10 Creators Update:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • Chyba, ktorej následkom bolo neočakávané vypnutie prehliadača Internet Explorer, po navštívení niektorých stránok.
  • Vylepšenie podpory pre MediaCreationTool.exe.
  • Chyba, pri ktorej CoreMesseging.dll mohla zapríčiniť spadnutie 32-bitových aplikácií na 64b-bitovej verzii operačného systému Windows.
  • Odstránenie neočakávaného vypínanie aplikácie Visual Studio a iných WPF aplikácií.
  • Odstránenie problému, ktorý zapríčiňoval vypnutie celého systému, po vytiahnutí niektorých USB zariadení z uspatého počítača alebo laptopu.
  • Chyba orientácie obrazovky.
  • Chyba, kvôli ktorej sa nenačítavali niektoré obrázky vo formátoch .jpx a .jbig2 v PDF dokumentoch.
  • Odstránenie chyby, pri ktorej používatelia nedokázali zmeniť ich konto na administrátorské cez Nastavenie kontroly používateľských kont s použitím Smart Card.
  • Bezpečnostné opatrenia pre Internet Explorer 11, Microsoft Edge, Windows Search, Windows kernel, Windows shell, Microsoft Scripting Engine, Windows Virtualization, Datacenter Networking, Windows Server, predvolených miest na ukladanie Windowsu a dokumentov, Microsoft Graphics Component, drivre pre Windows kernel, ASP.NET, Windows PowerShell a .NET Framework.

Táto aktualizácia je dostupná taktiež pre mobilné zariadenia s operačným systémom Windows 10 Mobile Creators Update.

Zdroj: Microsoft

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre