Sponzorovaný obsah

Veľký 10,1-palcový tablet s celodennou výdržou batérie nemusí stáť stovky eur. Číňania opäť dokazujú, že sa to dá aj za menej

Uži si poriadnu dávku multimediálnej zábavy dostupnej pre celú rodinu za zlomok ceny bežného značkového tabletu.

Poriadne výkonnostne a technicky vybavený tablet nemusí stáť zbytočné stovky eur. Čínski výrobcovia elektroniky tento fakt potvrdzujú už roky. Nie je tomu inak ani v posledných mesiacoch, kedy ide používanie tabletov stále viac a viac do úzadia. Klesajúci záujem o tento druh elektroniky však hneď neznamená, že sa výrobcovia nesnažia ponúknuť adekvátnu alternatívu ku malým notebookom. Realita je totižto úplne iná a menší zahraniční výrobcovia prichádzajú stále s novými modelmi, ktoré môžu zaujať tých najbežnejších zákazníkov s okresaným budgetom.

Hardvérovo slušný tablet s cenovkou pár desiatok eur

Takýmto low-cost modelom vhodným pre úplne bežných zákazníkov je aj tento tablet s veľkou 10,1-palcovou obrazovkou. Samotná obrazovka má rozlíšenie 1 960 x 1 080 pixelov a v spojení s pokročilým audio systémom ponúka kopec multimediálnej zábavy, či už pri pozeraní filmov, seriálov alebo hraní hier. Práve hranie hier je pri väčšine low-cost tabletov veľkým otáznikom. Tento kúsok však zvládne väčšinu bežných mobilných hier hravou zadnou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
tablet tomtop obrazovka-min
Zdroj: TomTop

O dostatočný výkon pri rôznych aplikáciách sa totižto stará procesor MTK6797 s až 10 jadrami typu Cortex-A53. V spojení s 8 GB pamäte RAM tak je k dispozícii naozaj poriadna dávka výkonu, ktorú možno porovnávať s bežne dostupnými a radovo drahšími tabletmi od značkových výrobcov. Poteší aj integrované 256 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť až o ďalších 128 GB prostredníctvom Micro SD karty.

tablet tomtop rozmery
Zdroj: TomTop

Čo sa týka ďalších parametrov, v útrobách tabletu nájdeme aj veľkú 7 000 mAh batériu ponúkajúcu celodennú výdrž, ako aj najmodernejšie prvky bezdrôtovej konektivity. Nechýba možnosť vloženia SIM karty do zdieľaného slotu s Micro SD kartou. V takomto prípade je možné využívať bežné mobilné pripojenie aj s najnovšími 5 G štandardmi. Nechýbajú ani najnovšie Wi-Fi certifikácie či bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0.

tablet tomtop fotoaparat a sim
Zdroj: TomTop

Samozrejme, tablet je vybavený aj dvojicou fotoaparátov s rozlíšením 16 MP na zadnej, respektíve 8 MP na prednej strane. Tablet využíva štandardizovaný nabíjací port typu USB-C a po softvérovej stránke „frčí“ na modernom Androide 12. Zabezpečená je tak podpora najmodernejších Android aplikácií a funkcionalít, ktoré tento systém prináša.

Tento štýlový a poriadne výkonný tablet s 10,1-palcovou obrazovkou momentálne nájdeš v bezkonkurenčnom výpredaji na e-shope TomTop.com. Vďaka aktuálnemu bleskovému výpredaju môže byť tvoj už za skvelých 83,65 eur, čo je takmer 50% zľava z pôvodnej cenovky. Dostupný je hneď v 4 farebných vyhotoveniach. Čo sa týka dodania, k dispozícii je bezplatná doprava z čínskeho skladu cez typ dopravy „Duty Free Shipping“. V tomto prípade sa však môžeš spoľahnúť na skutočne bezplatnú dopravu bez doplatkov vo forme DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close