Veľkonočný výpredaj softvéru je tu! Windows 11 či Office 2021 kúpiš na Godeal24.com za neskutočne nízke ceny

Najnovšie verzie operačného systému Windows a kancelárskeho balíčka Office môžeš mať za historicky najnižšie ceny.

godeal24 velka noc
Zdroj: Godeal24.com

Posuňte svoju každodennú produktivitu na úplne inú úroveň spolu s najnovšími softvérovými riešeniami od spoločnosti Microsoft. Obľúbený softvérový kancelársky balíček Office 2021 či rôzne verzie operačného systému Windows môžete mať v rámci Veľkonočného výpredaja na Godeal24.com za bezkonkurenčne nízke ceny. Doživotná licencia populárneho Office 2021 môže byť vaša už za skvelých 13,05 eur, pričom taký Windows 10 Pro, ktorý je stále možné bezplatne upgradeovať na najnovší Windows 11 Pro, vás vyjde iba na neskutočných 6,12 eur! Až neuveriteľne nízke ceny však nemusia vyvolávať žiadne obavy. Pri nákupe na Godeal24.com si môžete byť istý, že váš softvér je 100% autentický a bezpečný. Garantovaný je pôvod každej licencie a predajca poskytuje aj doživotnú podporu v prípade akýchkoľvek problémov.

Limitovaná ponuka: Originálny Office 2021 už od 13,05 eur!

Najväčším trhákom Veľkonočného výpredaja na Godeal24.com je jednoznačne kancelárky balíček Office 2021 od spoločnosti Microsoft. S cenovkou iba 13,05 eur/zariadenie za doživotnú licenciu bez akýchkoľvek ďalších ročných poplatkov sa jedná o naozaj bezkonkurenčnú ponuku, ktorá násobne môže zvýšiť vašu každodennú produktivitu, či už v práci, pri štúdiu a pod.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Limitovaná ponuka: Windows 10 Pro a Windows 11 za najlepšie ceny!

Oficiálny predaj operačného systému Windows 10 už spoločnosť Microsoft ukončila, no to neznamená, že najpopulárnejší operačný systém od spoločnosti Microsoft nie je možné zakúpiť aj prostredníctvom predajcov ako Godeal24.com. Skvelou správou je, že Windows 10 je stále možné bezplatne upgradeovať na najnovšie verzie operačného systému Windows 11, čím môžete ušetriť ďalšie eurá pri kúpe operačného systému.

Kúp viac a ušetri

Ušetri až 50% na ďalších verziách Windows a Office s kupónom „SGO50“

Ďalšie softvérové nástroje za tie najlepšie ceny

Pri nákupe na stránkach Godeal24.com môžeš ušetriť desiatky eur. K dispozícii sú kancelárske balíčky Office, operačný systém Windows a stovky ďalších softvérových nástrojov za bezkonkurenčne nízke ceny. Tie môžu v niektorých prípadoch na prvý pohľad pôsobiť až nedôveryhodne, no s Godeal24.com sa naozaj nemusíš obávať žiadnych komplikácií. Za tohto ostrieľaného predajcu hovoria tisíce spokojných zákazníkov a až 98% pozitívnych hodnotení na platforme TrustPilot. Predajca garantuje originalitu a pôvod všetkých predávaných licenčných kľúčov a v prípade akýchkoľvek problém je možné kontaktovať podporu na e-mailovej adrese service@godeal24.com.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre