Viete čo spája Xiaomi a milovníkov vína? Najnovší gadget v podobe vákuového uzáveru

vakuovy stupel xiaomi youpin_4
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi opäť raz ukazuje, že je spoločnosťou, ktorá dokáže zaujať zákazníkov na viacerých „frontoch“. Najnovšie tento čínsky technologický gigant predstavil vínovú vákuovú zátku Circle Joy, ktorá bola predstavená v rámci produktovej línie Youpin.

Vákuová zátka Circle Joy od Xiaomi

Každý milovník vína vie, že nedopité víno začne po pár dňoch oxidovať. Vo výsledku sa tak zhoršuje jeho kvalita a v mnohých prípadoch sa stáva po pár dňoch „nepitelné“. Pravdepodobne s týmto problémom sa stretli aj inžinieri v Xiaomi, tí totiž priniesli gadget, ktorý ocení nejeden milovník vín.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
vakuovy stupel xiaomi youpin_3
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Wine Stopper Circle Joy je zátka vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, silikónu a plastu. Jej rozmery sú 41,4×57,5mm. Na prednej strane prístroja nájdete jeho názov a malé okno zobrazujúce dátum otvorenia fľaše. Tvar trubice je bez ostrých rohov čo uľahčuje nosenie a používanie. Vo vnútri zariadenia nájdete plastový mechanizmus, ktorý funguje na princípe vákuového čerpadla.

vakuovy stupel xiaomi youpin_2
Zdroj: produktová fotografia

Vákuové čerpadlo je schopné vytvoriť tlak 0,038MPa, vďaka čomu dokáže predĺžiť životnosť náboja až o 7 dní. Následne otočením vákuového štupľa je možné nastaviť počet dní, počas ktorých bude udržiavať požadovaný tlak.

vakuovy stupel xiaomi youpin
Zdroj: produktová fotografia

Tento gadget pritom nepatri medzi nedostupné, aktuálne stojí menej ako 13€ spolu aj s poštovným.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre