V Google Play sa objavil Crash Bandicoot. Už si ho stiahlo viac ako 10 tisíc ľudí

Zatiaľ je dostupný len vo vybraných regiónoch sveta

crash bandicoot mieri na pocitace
Zdroj: Youtube (Crash Bandicoot)

Ešte vo februári sme Vám priniesli správy o tom, že legendárna hra Crash Bandicoot, ktorú sme mnohí hrávali ako deti, sa dostane aj do smartfónov. Tak sa teraz aj stalo. V obchode Google Play sa objavil Crash Bandicoot Mobile, ma to však jeden háčik, nie je (zatiaľ) dostupný pre všetkých.

Crash Bandicoot Mobile

V obchode Google Play sa objavil Crash Bandicoot Mobile. Stalo sa tak konkrétne 23. apríla. Aktuálne je hra však dostupná len vo vybraných regiónoch sveta, medzi ktorými ten náš bohužiaľ zatiaľ chýba. Portál cnet.com píše, že hra je dostupná napríklad pre región Malajzie. Druhým dychom však dodáva, že môže ísť kľudne len o test.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Crash Bandicoot: On the Run!
Crash Bandicoot: On the Run!
Developer: King
Price: To be announced

Pre tých, ktorí hru Crash Bandicoot nepoznajú, tak ide o „nekonečnú“ behačku v štýle Temple Run, kedy musíte prekonávať jednotlivé prekážky a dobehnúť tak do cieľa. Na konci každej úrovne si zároveň budete môcť zmerať sily v bitkách s takzvaným „Bossom“. Ako hrá vyzerá v praxi, sa môžete pozrieť nižšie vo videu.

V prípade, ak by ste si chceli hru zahrať na vlastnej koži, tak je to možné len prostredníctvom alternatívnych obchodov s aplikáciami, kde sú nahrané inštalačné súbory jednotlivých aplikácií. V každom prípade Vám však odporúčame počkať na oficiálnu dostupnosť hry pre náš región.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre