Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Tyčový vysávač Roborock H6 ide do oficiálneho predaja – exkluzívna zľava, darček v hodnote 20 eur a bezplatná doprava

Prvý tyčový vysávač od značky Roborock prichádza v naozaj veľkom štýle. Pri kúpe z bleskového výpredaja ušetríte desiatky eur

Značka Roborock patrí už roky medzi overených výrobcov robotických vysávačov. Tentokrát však na trh prináša špičkový tyčový vysávač s naozaj nadpriemerným sacím výkonom – Roborock H6. Jeho najsilnejšou stránkou je však jednoznačne aktuálna cenovka, ktorá v špeciálnom bleskovom výpredaji spadla na hodnotu 369 eur (pri uplatnení kupónu GKBROBH63). Samozrejmosťou je aj bezplatná doprava z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov

Roborock H6 v exkluzívnom bleskovom výpredaji nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Úplne nový tyčový vysávač Roborock H6

  • Extrémny sací výkon – bezkartáčový motor s výkonom až 420 W zabezpečuje maximálny sací výkon na úrovni až 150 AW, čo bohate postačuje na vysatie aj čalúnenia, či „huňatých“ kobercov. 
roborock h6 4
Zdroj: Produktová fotografia
  • Inteligentné čistenie kobercov – vďaka automatickej detekcii kobercov si vysávač samovoľne dopomáha menším 50 W motorom, ktorý poháňa antistatické štetiny z uhlíkových vlákien určených na hĺbkové čistenie kobercov a nečistôt z nich. 
  • Dokonale čisté podlahy – vďaka mäkkému valcu s podlahovými kefami a 1 100 otáčkam za minútu sú podlahy dokonalé vyčistené behom niekoľkých sekúnd. 
  • Eliminácia alergénov – päťstupňový systém čistenia vzduchu eliminuje až 99,97% častíc s minimálnou veľkosťou 0,3 µm.
roborock h6 3
Zdroj: Produktová fotografia
  • Ľahký a ovládateľný – vďaka ľahkej batérií a moderným materiálom váži samotné telo vysávača iba 1,4 kilogramu, vďaka čomu sa s ním ľahko manévruje a hravo s ním vyčistíte aj tie najväčšie zákutia vašej domácnosti. 
  • Upratovanie celej domácnosti je hračkou – v režime Eco vydrží vysávač na jedno nabitie až 90 minút. V najvýkonnejšom režime Max sa však výdrž zníži na 10 minút. 
roborock h6 2
Zdroj: Produktová fotografia
  • Prehľadné informácie – vďaka zabudovanému OLED displeju priamo na vysávači máte vždy dôkladný prehľad o zvolených režimoch, či o zostávajúcej výdrži.
roborock h6 5
Zdroj: Produktová fotografia
  • Jednoduché a rýchle umývanie celého vysávača ako aj samotných filtrov. 

Tyčový vysávač Roborock H6 je momentálne dostupný v špeciálnom bleskovom výpredaji na e-shope Geekbuying.com, ktorý ho v rámci spustenia oficiálne predaja ponúka už za skvelých 369 eur pri použití kupónu GKBROBH63. Samozrejmosťou je bezplatná doprava z nemeckého skladu bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov

Roborock H6 v exkluzívnom bleskovom výpredaji nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close