SpravodajstvoWindows

Toto sa stane s vašim OneDrive účtom keď Microsoft zruší neobmedzený priestor

Ešte v októbri roku 2014 Microsoft dal sľub používateľom, že hocikto s predplatným Office 365 dostane neobmedzený priestor na OneDrive účte, neskôr tento sľub bol porušený a spoločnosť vydala stanovisko, v ktorom hovorila o redukcii úložného priestoru.

K redukcii úložného priestoru by malo dôjsť ku koncu tohto mesiaca, a ak sa pýtate čo sa stane s vašimi dátami tak nižšie vám prinášame odpoveď.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Toto sa stane s vašim OneDrive účtom

Ak budete mať na vašom účte viac ako 1TB dát tak v prvých troch mesiacoch váš účet bude v móde „over quota“, inými slovami, budeme v móde prečerpaného úložného priestoru. V rámci tohto režimu budete môcť aj naďalej pracovať s vašimi dátami, avšak už  nebudete môcť nahrávať nové súbory do vášho účtu, len ich mazať.

Následne ak stále budete mať prečerpaný objem dát tak váš účet bude po dobu 6 mesiacov zablokovaný, kedy s k svojím dátam jednoducho nedostanete s výnimkou jeho odomknutia na 30 dní, ktoré budete môcť urobiť len jedenkrát. Počas tohto obdobia budete musieť zredukovať vami uložené dáta v cloude a ak tak nespravíte tak váš účet sa opäť dostane do módu úplného uzamknutia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close