Toto je najdostupnejší robotický vysávač od Xiaomi, ktorý teraz môžeš získať vďaka exkluzívnemu kupónu ešte lacnejšie

Xiaomi Xiaowa Vacuum Home Cleaner Robot Youth Edition_uvodny obrazok
Zdroj: produktová fotografia

Baví ťa vysávania? Neviem ako teba, ale  my si radi tento čas strávený pri klasickom vysávaní vymeníme za niečo iné, hoci aj za leňošenie pred TV. Ak patríš do podobnej sorty ľudí ako my, tak by si nemal určite zmeškať ponuku na nový robotický vysávač Xiaomi Xiaowa Vacuum, ktorý sa len nedávno začal predávať.

V spolupráci so zahraničným obchodom Cafago.com sa nám podarilo pripraviť zľavové tornádo v podobe zľavy 65,30€ a to je už čo povedať! Vďaka exkluzívnemu kupónu „SK0165“, ktorý aplikuješ v košíku tak môžeš získať zľavu v podobe desiatok €. Poďme sa však na tento robotický vysávač, ktorý ocenia najmä „leňoši“ pozrieť z blízka.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Robotický vysávač Xiaomi Xiaowa môžeš vďaka kupónu „SK0165“ mať už za neuveriteľných 190,89€

Xiaowa Vacuum je najnovší robotický vysávač z kuchyne Xiaomi

Čínsky gigant Xiaomi predstavením tohto robotického vysávača chce primárne osloviť mladšie ročníky, ktoré si prácu častokrát radi uľahčia. Ponúka dostatočný výkon v podobe 1600 Pa, čo v preklade znamená, že sa dokáže popasovať s bežnou špinou ako je prach, zvieracie chlpy, odrobinky a podobne.

O čistotu v domácnosti sa vám bude starať celkovo 9 rôznych režimov, ktoré je možné ovládať pomocou aplikácie Mi Home. Vysávač ponúka zo spodnej strany rotujúcu kefu pričom nechýba ani jedna z boku, ktorá  slúži na zametanie neprístupných miest. Mnohých poteší určite aj to, že vysávač si poradí s prekážkami do výšky 20 mm čo znamená, že by sa mal bezproblémovo dostať napríklad cez lišty oddeľujúce parkety od kachličiek. Mimochodom, vysávač celkovo ponúka 640ml nádobu na nečistoty.

Xiaomi Xiaowa Vacuum Home Cleaner Robot Youth Edition
Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska výdrže Xiaowa Vacuum disponuje batériou s kapacitou 2400 mAh. V preklade to znamená, že vysávač by si mal poradiť na jedno nabitie povysávať priestor o veľkosti zhruba 80 m². Na druhej strane veľkosť priestoru, ktorý zvládne vysávač povysávať závisí aj od jeho členitosti. Totiž čím členitejší priestor tak tým viac sú namáhané senzory čo môže ovplyvniť rozlohu, ktorú zvládne tento robot povysávať na jedenkrát. Na druhej strane vysávač disponuje senzorom, ktorý ho pri kritickej úrovni automaticky vráti do nabíjacej stanice a po dobití pokračuje v upratovaní ďalej.

Xiaomi Xiaowa Vacuum Home Cleaner Robot Youth Edition senzory
Zdroj: produktová fotografia

Výrobca však pri takto nízkej cenovej politike musel niekde aj šetriť. Najvýraznejším nedostatkom je absencia podpory mopu. Inými slovami, hoci vám povysáva byt tak s umytím podlahy si budete musieť poradiť sami.

Ak ťa ponuka na tento robotický vysávač zaujala tak ti určite odporúčame využiť kupónovú akciu, ktorá je obmedzená na 20 kusov. Mimochodom, čerešničkou na torte je možnosť doručenia cez „ZDP“ čo znamená, že sa vyhneš dodatočným poplatkom ako je CLO. O tento spôsob dopravy však musíš požiadať v rámci správy pri objednávke.

Xiaomi Xiaowa Vacuum Home Cleaner Robot Youth Edition_cena
Zdroj: Cafago.com

Robotický vysávač Xiaomi Xiaowa môžeš vďaka kupónu „SK0165“ mať už za neuveriteľných 190,89€

Zdroj: TS, Cafago.com, obrázky: produktové obrázky

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre