Tento mini vysávač si zamiluješ! Xiaomi Shunzao Z1 Pro si poradí s neporiadkom v aute, doma či v kancelárii

Dokonale vyčistí kancelársky stôl, najväčšia zákutia v byte alebo skulinky v aute. Vďaka malým rozmerom sa dostane naozaj všade.

xiaomi shunzao z1 pro ilustracny-min
Zdroj: Geekbuying.com

Nedostupné zákutia a skulinky, či jednoducho potreba jemného čistenia na kancelárskom stole alebo v aute? S ručným vysávačom Xiaomi Shunzao Z1 Pro dokonale vyčistíš aj tie najväčšie zákutia. Vďaka skvelému výkonu a sade nadstavcov priamo v balení sa jedná o šikovné multifunkčného pomocníka, ktorého je možné využiť takmer kdekoľvek. S jeho aktuálnou cenovkou pritom naozaj nie je o čom. Nehovoriac o dostupnosti v lokálnom poľskom sklade, vďaka čomu nezaplatíš ani cent navyše za dopravu. Ešte lepšou správou však je, že sa týmto spôsobom vyhneš ďalším dodatočným poplatkom ako clo a DPH.

Multifunkčný vysávač Xiaomi Shunzao Z1 Pro

xiaomi shunzao z1 pro auto -min
Zdroj: Geekbuying.com

Srdcom vysávača Xiaomi Shunzao Z1 Pro je bezkartáčový motor so špeciálnym japonským tesnením, ktorý sa stará aj o vysatie naozaj veľkých a nepríjemných nečistôt. S maximálnymi otáčkami až 60 000 rpm a maximálnym sacím výkonom 15,5 kPa sa môžeš spoľahnúť na to, že si vysávač poradí s prachom, vlasmi, chlpmi z domácich miláčikov, piesku a hliny v aute a pod.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi shunzao z1 pro filter-min
Zdroj: Geekbuying.com

Povinnou výbavou každého moderného vysávača musí byť nepochybne prepracovaný filtračný systém pre elimináciu alergénov a prachových častíc v domácnosti alebo kancelárii. Obľúbený výrobca elektroniky Xiaomi preto siahol po dvojstupňovom filtračnom systéme s HEPA F7 membránovým filtrom. Pri vysávaní tak nedochádza ku sekundárnemu znečisťovaniu a zároveň je možné filter umývať aj pod prúdom vody a následne ho opätovne použiť.

xiaomi shunzao z1 pro sedadla -min
Zdroj: Geekbuying.com

V útrobách nenápadného tela s moderným minimalistickým dizajnom sa nachádza pomerne veľká batéria, ktorá zabezpečuje chod vysávača po dobu 30 minút v režime s nízkym výkonom, respektíve po dobu 10 minút v režime najvyššieho výkonu. Čo sa týka nabíjania, určite poteší, že ku vysávaču netreba žiadny ďalší špeciálny adaptér a kábel. Vysávač je totižto vybavený USB Type-C koncovkou. Nabíjanie bežnou nabíjačkou na smartfóny tak nie je problém, čo prináša napríklad možnosť nabíjať vysávač aj priamo v aute alebo za kancelárskym stolom priamo zo stolového počítača.

Čím však vysávač zaujme najviac sú jeho už vyššie viackrát spomínané kompaktné rozmery. Vďaka mimoriadne úzkemu vyhotoveniu a sade šikovných nadstavcov v balení sa dostaneš naozaj do akýchkoľvek zákutí. Nechýba ani nadstavec vhodný na vysávanie tkanín, ako aj predĺžená vysávacia hlavica vhodná do auta alebo pri čistení klávesnice a úzkych priestorov.

Ručný vysávač Xiaomi Shunzao Z1 Pro momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. So zľavovým kupónom „NNNSZ1PRO“ zrazíš jeho aktuálnu cenovku 69,99 eur na neskutočných 39,99 eur! Ďalšou skvelou správou je, že je možné vysávač objednať z lokálneho poľského skladu. Doprava je tak úplne bezplatná a zároveň sa vyhneš dodatočným poplatkom ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre