Tento celoodpružený horský elektrobajk od spoločnosti Samebike by si rozhodne nemal prehliadnuť

Skladací elektrický bicykel s čisto elektrickým dojazdom až 35 kilometrov, no v horskom celoodpruženom prevedení?

samebike lh26_whft 3
Zdroj: TomTop

Dokonalá zábavka do kopcov, no zároveň mimoriadne pohodlný dopravný prostriedok v rámci mesta? Celoodpružený elektrobajk Samebike LO26-WHFT s 26-palcovými pneumatikami a skladacím rámom ponúka pokročilú technickú výbavu s cenovkou, akú by ste v tejto kategórii elektrobajkov určite nečakali.

Samebike LO26-WHFT už za 764,99 eur nájdeš na TomTop.com 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samebike LO26-WHFT 

samebike lo26_whft
Zdroj: TomTop

Základným kameňom modelu Samebike LO26-WHFT je mimoriadne pevný rám zo zliatiny hliníka s nosnosťou až 150 kg. Rám však v tomto prípade spája mestskú skladačku a zábavný horský bajk s odpružením vpredu i vzadu. Bicykel tak bezproblémovo zmestíš do auta, no zároveň ponúkne dostatok zábavy pri brázdení lesných cestičiek. 

samebike lh26_whft 2
Zdroj: TomTop

Druhou silnou stránkou tohto elektrobajku je zabudovaný elektromotor s výkonom až 500W. Ten v spolupráci s 10 Ah batériou nachádzajúcou sa v ráme ponúka maximálnu rýchlosť na úrovni až 35 km/h a čisto elektrický dojazd až 35 km. Pri režime „dopomoci“ však môžeš z baterky vyžmýkať 40 až 80 km, samozrejme, záleží od štýlu jazdy. Spomenúť treba aj prítomnosť až 21-rýchlostnej sady od spoločnosti Shimano, ktorej rozsah sa zíde najmä pri jazde v kopcoch. 

samebike lo26_whft
Zdroj: TomTop

Výrobca už tradične myslel aj na bezpečnosť jazdca, ako i na praktické doplnky. Bicykel je najmä z hľadiska bezpečnosti vybavený kotúčovými brzdami vpredu i vzadu, ako i zabudovaným LED svietidlom. Na riadidlách sa nachádza aj celý systém ovládania elektromotora, ako aj prehľadný LED displej zobrazujúci všetky potrebné informácie o stave batérie aj o jazde.  

samebike lo26_whft riadila
Zdroj: TomTop

Samebike LO26-WHFT už za 764,99 eur nájdeš na TomTop.com

Elektrický skladací bicykel Samebike LO26-WHFT momentálne nájdeš v atraktívnej ponuke na e-shope TomTop.com už za 764,99 eur. Už tradične, e-shop TomTop ponúka bezplatné doručenie z nemeckého skladu bez poplatkov ako clo či DPH. Aktuálna zľava sa vzťahuje na obe farebné vyhotovenia – biela aj čierna. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre