Takto môžete v Samsung telefóne pristupovať k upozorneniam, ktoré ste omylom vymazali

Takto môžete v telefónoch Samsung s nadstavbou One UI aktivovať funkciu, prostredníctvom ktorej môžete pristupovať k histórii notifikácií.

Historia upozorneni Samsung
Zdroj: Vosveteit.sk

Upozornenia aplikácií patria medzi užitočné funkcie Android telefónoch. Vďaka ním môžeme byť neustále informovaní o správach z rôznych chatovacích aplikácií, novinkách, ale aj rôznych ponukách. Problémom však je, že pribúdajúcimi aplikáciami pribúdajú aj upozornenia. Nie je preto ničím nezvyčajným, že ak sa nám v jednom momente nazbiera väčšie množstvo upozornení, tak ich odstránime všetky naraz. Niekedy sa však môže stať, že odstránime aj takú, ktorá bola pre nás dôležitou a presne nevieme, z ktorej aplikácie bola. A práve z tohto dôvodu nám dovoľte dať vám do pozornosti funkciu Denník notifikácií.

Funkciu Denník notifikácií v každom telefóne nájdeme inde. V prípade čistého Androidu, dovoľte nám, dať vám do pozornosti tento návod. Musíme však uviesť, že nie všetky telefóny touto funkciou disponujú. Nie je to však prípad telefónov Samsung. Poďme sa pozrieť, ako sa môžete k tejto funkcii dostať v telefónoch kórejského výrobcu smartfónov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Takto si zapnete ukladanie histórie notifikácií v Samsungu

Aktivovanie funkcie nie je vôbec zložité. Otvorte si v prvom kroku Nastavenia vášho smartfónu a následne z ponuky vyberte možnosť Oznámenia. Potom otvorte možnosť Rozšírené nastavenia.

Teraz z ponuky vyberte možnosť História oznámení a potom povoľte ukladanie notifikácií do histórie telefónu.

Následne, ako povolíte ukladanie upozornení, tak v zozname nájdete posledné upozornenia z aplikácií ako išli za sebou a nižšie, keď zrolujete stránku s upozorneniami, tak môžete notifikácie prezerať aj len z konkrétnych aplikácií.

Prostredníctvom týchto nastavení môžete pristupovať k upozorneniam, ktoré ste obdržali v priebehu posledných 24 hodín. Rovnako treba uviesť, že funkcia je dostupnou pre všetky telefóny Samsung s nadstavbou One UI 3.0 alebo novšou.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre