Spravodajstvo

Štýlové hodinky Xiaomi Haylou LS01 sú opäť dostupné v skvelej zľave, ktorej sa ťažko hovorí nie

Inteligentné hodinky so štýlovým dizajnom a kopou skvelých funkcií nemusia byť tak drahou záležitosťou, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Pokukávaš po nových inteligentných hodinkách, ktoré by boli skvelým spojením moderných technológií a štýlového dizajnu, no zároveň berieš ohľad aj na cenovku? V tom prípade máme pre teba skvelý tip na kúpu – štýlovky v podobe hodiniek Xiaomi Haylou LS01 totižto spájajú všemožné zdravotné a športové funkcionality, pričom uchvátia náramne moderným dizajnom a skvelou cenovkou. Tá totižto momentálne klesla na skvelých 19,54 eur s bezplatným doručením bez ďalších poplatkov

Xiaomi Haylou LS01 za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Úchvatný dizajn

Inteligentné hodinky  Haylou LS01  sa nesú v „tradičných“ líniách hranatých hodiniek na štýl hodiniek Apple Watch. Ich hlavnou dominantou je jednoznačne štvorcový TFT LCD displej s uhlopriečkou až 1,3 palca a s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Samotný displej je osadený v kovovom ráme, ktorý farebne ladí s gumeným remienkom. 

xiaomi haylou ls01 2
Zdroj: Cafago
I keď hodinky  Haylou LS01  prichádzajú s naozaj agresívnou cenovkou, človek sa nemusí obávať toho, že výrobca na niektorých miestach šetril. Práve naopak, hodinky ponúkajú naozaj obrovské množstvo funkcií, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani niektoré rádovo drahšie modely. Spomenúť určite treba 24-hodinový monitoring srdcového tepu, komplexný spánkový monitoring s pokročilými štatistikami vo vašom smartfóne, či podpora až 9 športových režimov, ktoré idú ruka v ruke so skvele spracovanou aplikáciou Haylou Sport. Samozrejmosťou je certifikácia IP68, čiže sa nemusíte obmedzovať pri plávaní, či kúpaní sa. 
xiaomi haylou ls01 3
Zdroj: Cafago
 
Hodinky Haylou LS01 však vynikajú aj v zrejme najpodstatnejšej oblasti, ktorá sa pri inteligentných hodinkách spomína a tou je výdrž batérie. V samotných hodinkách sa nachádza batéria s kapacitou 210 mAh, ktorá však pri bežnom používaní zaručuje chod až po dobu 14 dní, čo je naozaj skvelý údaj. 
 
Inteligentné hodinky Xiaomi Haylou LS01 momentálne nájdete v skvelej ponuke na e-shope Cafago.com už za 19,54 eur s bezplatným doručením bez ďalších dodatočných poplatkov navyše. 
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close