ANDROIDSpravodajstvo

Sony údajne chystá bezrámikový telefón. Vyzerá prémiovejšie ako iPhone či Galaxy S8

Sony podľa dostupných informácií chystá veľké prekvapenie pre svojich fanúšikov, objavil sa totiž koncept spolu so špecifikáciami smartfónu ukazujúci smartfón s edge-to-edge displejom, ktorý vyráža dych.

Edge-to-edge smartfón od Sony s kódovým označením H8541

Smartfón, ktorý môžete vidieť nižšie na obrázku nesie označenie H8541 a mal by priniesť výbavu toho najvyššieho ranku. Na prednej strane by sme mali nájsť 5,7 4K HDR displej pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 5. generácie. V útrobách zariadenia by mal výkon dodávať procesor Snapdragon 835 pričom sa šepká, že by to mohol byť teoreticky aj Snapdragon 845, ktorý by sa mal na trh dostať v priebehu budúceho roka. Dopomáhať mu k nadpriemerným výkonom má pomáhať 4GB RAM a 64GB úložný priestor. Nemala by chýbať certifikácia IP68, Bluetooth vo verzii 5.0, Glonass, NFC, USB Type – C či najnovší Android 8.0.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: GSM Arena

Šťavu smartfónu by mala dodávať batéria s kapacitou 3420mAh, schovaná v tele s rozmermi 149 x 74 x 7,5 mm. Pevne veríme, že tieto špecifikácie neskôr oficiálne potvrdí aj samotná spoločnosť Sony, ktorá ak prinesie toto zariadenie v kombinácii s týmto dizajnom by mohla priniesť vítané osvieženie v segmente vlajkových lodí.

Zdroj: GSM ARENA

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close