Smartfón Xiaomi Mi MIX 3 s podporou 5G pripojenia dorazí aj do Európy. Predstavenie sa má odohrať už 24. februára

Xiaomi Mi Mix 3 s 5 podporou
Zdroj: Tlačová správa (Mi blog)

Smartfón Xiaomi Mi MIX 3 bol oficiálne predstavený už pred niekoľkými mesiacmi, no spoločnosť Xiaomi má stále čiastočné eso v rukáve. Tým je 5G verzia tohto smartfónu, ktorá bude vybavená najnovším modemom X50 od spoločnosti Qualcommu. To však nie je jediný rozdiel oproti bežnej verzii Mi MIX 3. Najzásadnejším rozdielom je aj najnovší vlajkový procesor Snapdragon 855, taktiež z výrobne Xiaomi.

Dostupnosť vo svete bola doposiaľ nejasná

Spoločnosť Xiaomi dosť často limituje určité zariadenia iba pre svoj domáci trh. Fanúšikovia značky sa preto obávali aj scenáru, že nový Xiaomi Mi MIX 3 s podporou 5G pripojenia jednoducho mimo Číny nikdy neuvidíme. Najnovšie informácie ale poukazujú na dátum 24. februára, kedy by mal gigant z Číny predstaviť technologicky najpokročilejší smartfón vo svojej histórii.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Exkluzivita pred MWC 2019

Ak ste vo svete technológií zbehlejší, určite sa vám zdá dátum 24. februára podozrivý. Na druhý deň, čiže 25. februára, sa totižto koná zrejme najväčšia svetová výstava a konferencia smartfónov na celom svete, ktorá sa koná tradične v španielskej Barcelone. Predstavenie novej verzie Mi MIX 3 sa tým pádom odohrá večer pred začatím svetovej konferencie, čím na seba určite upúta oveľa väčšiu pozornosť, ako pri klasickom predstavení na MWC 2019.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Mi Blog)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre